Skocz do zawartości

Playstation 4?

aleklejawa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań dotyczących playstation 4 jak i innym konsol ;)

1. Czy za gre online trzeba płacić subskrypcje? ( Playstation Plus )

2. Jaka konsola jest lepsza? Play 4 czy xBox One, jaki jest realizm gier?

3. Jeśli kupie "Pleja" 4 to otrzymam z "Dżojstikiem" ładowarke czy musze osobno kupić?

4. Są jakieś inne sklepy z przedpremierową wersją "4" poniżej 1790zł?

5. Gta Online pójdzie bez Playstation Plus? ( Odnośnie pytania 1 ).

To tyle ( narazie :) ) Daje Like za pomoc!

. . .

1. Tak za grę online trzeba będzie płacić

2. Obie konsole stoją na podobnym poziomie

3. Ładowarka powinna być w zestawie

4. Najniższe cena to 1790 np. w Media Expert , RTV EURO AGD , Komputronik a niższe ceny tylko w sklepach internetowych

5. Jeszcze nie wiadomo jak będzie działać nowe PlayStation Plus ale przewiduje że subskrypcja będzie potrzebna

1. Czy za gre online trzeba płacić subskrypcje? ( Playstation Plus ) Tylko gry Free2Play nie będą wymagały PS Plus

2. Jaka konsola jest lepsza? Play 4 czy xBox One, jaki jest realizm gier? Jeśli chodzi o gry to PS4, jeśli o social media to XboxOne

3. Jeśli kupie "Pleja" 4 to otrzymam z "Dżojstikiem" ładowarke czy musze osobno kupić? Tak, będzie w zestawie

4. Są jakieś inne sklepy z przedpremierową wersją "4" poniżej 1790zł? Nie wiem, poszukaj sobie ;)

5. Gta Online pójdzie bez Playstation Plus? ( Odnośnie pytania 1 ). Jeśli będzie GTA V na PS4 to będzie wymagany PS Plus

819531478353821175209.gif

No to runda 2 :P

1. Czy można uruchomić skype jak na stronie tyle że z użyciem domowej Wi-Fi? Pewnie nie ma informacji ale zapytam.

2. Pójdzie na 2 rocznym telewizorze Samsung?

3. Czy na Playstation 4 "idą" gry z 3? Pewnie głupie pytanie.

4. Xbox ma własne gierki, specjalnie pod swoją konsole. Czy play będzie się wyróżniał tym?

5. Dupa szeleści.

@up

A pobieranie Free2Play nie wymaga Playstation+? :P

. . .

No to runda 2 :P

1. Czy można uruchomić skype jak na stronie tyle że z użyciem domowej Wi-Fi? Pewnie nie ma informacji ale zapytam. Jeśli konsola nie będzie miała aplikacji Skype to wątpię

2. Pójdzie na 2 rocznym telewizorze Samsung? Tak

3. Czy na Playstation 4 "idą" gry z 3? Pewnie głupie pytanie. Nie rozumiem? Chodzi Ci o kompatybilność wsteczną? Nie, jedyna nadzieja w Gaikai i graniu w chmurze.

4. Xbox ma własne gierki, specjalnie pod swoją konsole. Czy play będzie się wyróżniał tym? Skoro PS2 i PS3 ma lepsze tytuły ekskluzywne to tym bardziej nie ma czym się martwić, XboxOne wg. mnie ma tylko jeden naprawdę świetny tytuł jakim jest Titanfall który nie będzie dostępny na PS4 a tak to PS4 rządzi pod względem gier.

5. Dupa szeleści. n/c

@up

A pobieranie Free2Play nie wymaga Playstation+? :P

819531478353821175209.gif

1. Czy za gre online trzeba płacić subskrypcje? ( Playstation Plus ) - Tak ;)

2. Jaka konsola jest lepsza? Play 4 czy xBox One, jaki jest realizm gier? - Jeśli szukasz konsoli głównie do gier to PS4, a jeśli o multimedia to bardziej Xbox ;)

3. Jeśli kupie "Pleja" 4 to otrzymam z "Dżojstikiem" ładowarke czy musze osobno kupić? - Tak, otrzymasz

4. Są jakieś inne sklepy z przedpremierową wersją "4" poniżej 1790zł? - Raczej nie ;) Ale warto poszukać ;)

5. Gta Online pójdzie bez Playstation Plus? ( Odnośnie pytania 1 ). - Nie, nie pójdzie

Nie zdążyłem :C

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Playstation 4?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...