Skocz do zawartości

[Dyskusja] Better Nerf Irelia

TimeToOnline

Rekomendowane odpowiedzi

-.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.-

Chujowy champ, nerfić to tryndę i mastera bo robiom taki op dmg.

Człowieku wyjdź prosze cie nerfić mastera? TRYNDE? Ocip*****? Master to papier MEGA papierowata postać wystarczy tylko focus i pada w 1 s... Trynde znerfić? Co tu znerfić on ma taki być on bije dmg tylko z autoataków to że nie umiesz przeciwko niemu grać nieznaczy że musza go odrazu nerfić...

Są owiele lepsze picki od ireli potrzebuje feeda bo inaczej nie bedzie biła dmga.

Lepiej znerfcie Sion'a, właśnie się dowiedziałem z jednego tematu, że połowa forum ma go za niedocenione OP ścierwo :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Zdajesz sobie sprawę, że mam zapisany ten obrazek na kompie? Usuwaj dalej, warna/bana mi nie dasz, bo to co robie pod niego nie podlega
12zuijh.png
Sygna usuwana już 4 razy, ciekawe przez kogo

Irelia słaba się uśmiałem, jedno z najlepszych late w grze, ale że ma ostrożne early to dla noobów jest słaba.Wystarczy jej troche AS i dmg+ armoru by zabić/wykluczyć adc/apc z teamfightu. no ale przecież jest słaba.Do tego z merkurkami jset prawie niewrażliwa na CC.

Jedno z najlepszych late ? Irelia w s3 jest nikim a mówi to osoba która grała tylko nią solo topa w s2. Popatrz np na Vayne, Zaca, Kennena, czy Wukonga i mase innych late gamowych champów. Oni to dopiero mają LATE ... Każdy w late ma przynajmniej 2hp, a irelia z 75 true DMG wiele nie robi, bo poza botrkiem i TFem nie widzę na niej innych ofensywnych itemków. Carry już nie zabije. Imo potrzebuje małego buffa, bo na tle Jaxa który ma troche gorsze early, troche gorsze mid i dużo lepsze late game ona wychodzi bardzo krucho.

Nawet z pasywem i mercami jest wrażliwa na knock up back grab.

irelia polega na farmie ciagle ,nie schodzi z lini i pushuje ,wchodzi w walki obok minionow bo dobry escape z q

jezeli sadzicie ze irelka ma maly dmg w early ,zacznijcie maxowac w potem e to zobaczycie jej dmg

jest dobra ,zbalansowana

w>q>e

irelia nie jest op ale jest dobrym pickiem na topa

pickuje ja zwykle na postacie z ostrym pokiem, albo papiery

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Dyskusja] Better Nerf Irelia   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...