Skocz do zawartości

[Pytanie] lf4 a klucze

matiop12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem zapytać jaki jest najlepszy sposób na zdobywanie lf4, bo teraz zamierzam nieco nabyć tych leserów. Mam kumpla, który jest 50 w rankingu i ma full lf4 i mi odradza kupna kluczy i otwierania skrzyń. Według niego powinienem inwestować we wrota kappa, z których mogę zdobyć właśnie laser lf4 ewentualnie herculesa. Chciałem was spytać jakie jest wasze zdanie, opłaca się otwierać te skrzynki na lf4 czy nie ? Jeżeli nie to jakie macie pomysły.

I chciałbym się dowiedzieć ile lf4 może wylecieć ze 100 kluczy.

za błędy przepraszam :P i dziękuję, odpowiedzi nagrodzę +

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jak będzie event na LF-4 to leć na mapy PvP i tam zbieraj skrzynie, napewno wyleci bo będziesz miał około 4x szansę na lf-4.

Dla twojego kolegi składanie wrót to drobnostka ale dla ciebie może to się zejdzie więc możesz zrobić zete i dostaniesz 25 kluczy i gdy będzie event na lf-4 to poprostu lecisz na 4-x i zbierasz :)

Jak to około 4x szansę jak event daję 2x ? :)

Powiem tak: te skrzynie to jeden jebany shit. Otworzyłem ich 250 i 0 fl-4.

Składaj kappe, bo masz szanse na lf 4 i herculesa

Jeżeli już zdecydujesz się na otwieranie skrzynek to rób to tylko w czasie eventu.

a Ty otwierałeś skrzynie podczas eventu, że nic Ci nie wyleciało z tylu kluczy ?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Powiem tak. Na 2 kontach robiłem 2 komplety lf4 i najbardziej opłaca ci się zbierać na klucze . Zazwyczaj zbierałem 1500 kluczy i zbierałem na 1-3 & 1-4 (moim zdaniem tam wchodzi najlepiej) Na 1500 kluczy na luzie wchodziło mi 25lf4 ale znam przypadki jak w 1000 kluczach na evencie x2 lf4 wypadała po 1-2 (ostry pech).

W każdym razie: Zbieraj klucze bijąc alieny lub z urki z wrót które złożysz na paladium i otwieraj klucze na eventach x2 lf4 a będziesz zadowolony i duzo ammo a i może się design jakiś trafić :)

Nie prawda... Na mapach PvP jest większa szansa na wszystko a to że np. dropnołeś lf-4/design na zwykłych mapach to to był prawdziwy fart bo wtedy miałeś 1 % na wydropienie. A na mapach PvP są 2% na design. A jak jest event na lf-4 to masz jeszcze większą szanse na to

Nie masz racji kolego. Na mapach PvP i na zwykłych jest taka sama szansa na drop lf-4.

NIE MA też czegoś takiego jak miejsce, w którym jest duża szansa na lf-4

NIE PRAWDĄ jest to, że jak widzisz skrzynkę i zniknęła to było w niej coś zajebistego

NIE PRAWDA, że z lepszych alienów wypadają "lepsze zielone skrzynki"

TAK JAK NAPISAŁ KOLEGA Rosół376 TO WSZYSTKO PRZESĄDY WYMYŚLONE PRZEZ GRACZY !

DROP LF-4 ZALEŻY OD FARTA

23562935567511174409.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] lf4 a klucze   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...