Skocz do zawartości

Gdzie normalne dziewczyny :£

umotex12

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi? Otóż zawsze (dokładniej od lat .20, wtedy zyskały jako tako równe prawa i zaczęto je normalnie traktować) dziewczyny były z reguły łagodne i… dziewczece. Były przeciwwagą dla mężczyzn, uzupełnialy nas tak jakby. Oczywiście była też duza grupa zapalonych dziewczyn, które wyrywaly się od koleżanek aby pobycie z chłopakami, upic się, pograć w piłkę i nie ucierpiały dziewcsecych nawyków. I tak było fajnie.

Czemu to piszę? Bo teraz mam wrażenie, że brakuje, bardzo brakuje takich zwykłych dziewczyn. W mojej klasie (szkoła artystyczna, 2 gimbazy) WSZYSTKIE oprócz dwóch (a jest ich 15) ćpają/oglądają horrory/piją/przeklonaja a cala klasa oprócz… chłopaków pali. Jakiej by nie miały urody- wszystkie prócz tych dwóch są takie chłopięce. Jako iz jestem pseudo nerdem (tj. osoba która ludzie zawsze mylą z nerdami- okularki, dziwna fryzura, gry komputerowe i kocham rysowac komiksy) i zostałem tak wychowany że nie oglądam horrorów, mam ogromną wyobraźnię, czytam książki boję się byle gowna itd. szczególnie to dostrzegam. I serio chciałbym znać jakąś dziewczynę, która jest spokojna, oczytana wrażliwa… Czytałem kiedyś wywiad z doświadczonym taksowkarzem. Fajnie gadał o pracy, o wyzwaniach ludzi. I wspomniał, że zdziewczyny przeklinają tak, że często chłopaki ich uciszaja "kochanie, jestesmy w taksówce, ogarnij się/przestan". Coś chyba jest na rzeczy, co? A wy co o tym sadzicie? :)

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Tak się zachowują, bo zachód tak robi. Obejrzyj ekipa z new castle, tam masz przykład nastolatek dzisiejszych. W naszej klasie narazie nie ma takich osób, bo 13 lat to niezbyt dobry wiek na puszczanie. Nie lubię tych belieberek, 1d fanki czy inny shiit nastolatek. Puść takim dubstep, rocka, piosenki z lat 90.- dla nich to shit.

Tak się zachowują, bo zachód tak robi. Obejrzyj ekipa z new castle, tam masz przykład nastolatek dzisiejszych. W naszej klasie narazie nie ma takich osób, bo 13 lat to niezbyt dobry wiek na puszczanie. Nie lubię tych belieberek, 1d fanki czy inny shiit nastolatek. Puść takim dubstep, rocka, piosenki z lat 90.- dla nich to shit.

Ale to nie tak że się puszczają czy są głupie. U mnie wszystkie słuchają Metallici/ rocka/ rapu. Chodzi mi o charaktery, o to że każda bo głębszym poznaniu jest twarda, wulgarna albo buntownicza.

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

W gimbazie tak jest, ogarnie się to w liceum mniej więcej c:

76561198009257917.png

"W heteroseksualnych parach, gdzie dziecko przychodzi na świat naturalnie, istnieje w głowach rodziców coś co można określić mianem swoistego "firewall". Czysta i bezwarunkowa miłość bez seksualnych podtekstów.. W przypadku par homoseksualnych i adopcji dzieci, dajmy dla przykładu - parę gejowską adoptującą córkę, mamy do czynienia z sytuacją gdzie dwóch mężczyzn zamieszkuje z "obcą kobietą", której nie chroni żadna biologiczna "blokada". Mężczyzni Ci przejawiają zainteresowanie ciałem dziewczynki, odczuwają pożądanie i chęć poeksperymentowania z kobiecym ciałem... Gwałt w takim przypadku jest tylko kwestią czasu."

Osobiście jestem zdania, że jeśli ktoś ma siano zamiast mózgu... To nie ważne co mówić będziesz, i tak będzie zdania że Mikołaj Kopernik brał udział w odsieczy wiedeńskiej. xD (Z osobistej autopsji, pamiętam taki jeden przypadek)

Względem kobiet powiem jedno... Niczego nie zmienisz już, bo moda z zachodu wszystko zniszczyła... Jeśli kiedyś zdecyduje się być z jakąś, to odrazu postawię sprawę jasno.

"Słuchaj no... Dobra możemy być razem, ale nie licz na coś wielkiego"

Bo teraz modna kobieta, to wyzwolona kobieta, która za wszelką cenę chce udowodnić, jaka to jest niezależna i lepsza od mężczyzn. Szkoda tylko, że większość chce być lepsza w tych gorszych cechach. U mnie nie jest lepiej. Chodzę do technikum i ostatnio podeszła do mnie fajna laska. Myślałem, że sobie z nią pogadam, ale po "Masz może kurwa szluga?" uznałem, że nie warto.

7m9a.png

Dlaczego takie dziewczyny są, szczerze mówiąc nie wiem.

Pewnie myślą, że upijając się, zachowując się przeciwnie do ustalonych reguł dla swojej płci pokazują swoją niezależność, jakie to są fajne, ale wcale tak nie jest...

Niestety są tak płytkie, że tego nie zrozumieją, a część równie płytkich chłopaków biega za tymi "dziewczynami"...

Tak jak już ktoś wyżej wspomniał w gimnazjum jest czegoś takiego najwięcej, w wyższych szkołach już nie, bo ludzie są zwyczajnie bardziej dojrzali, nawet jeśli dziewczyna czyni tak nadal w np. Liceum, to sama się zmieni, bo nikogo już to nie będzie "jarało"...

Ale wracając do rzeczy, bo odchodzę od tematu. Tak jest i tego nie zmienisz. Taki jest dzisiejszy świat. ;-)

Pozdrawiam.

dwKd.png

Normalność to pojęcie względne. Mi nie przeszkadzałoby gdyby moja partnerka miała palić, a wy już uważacie to za 'nienormalnosc'. Prawda jest taka, ze jeżeli faktycznie znajdziemy ta drugą osobę to wiele rzeczy jak np. niektóre używki, wulgaryzmy itd. zaczynamy akceptować, więc taką dyskusja według mnie, nie ma jednego rozwiązania.

Normalność to pojęcie względne. Mi nie przeszkadzałoby gdyby moja partnerka miała palić, a wy już uważacie to za 'nienormalnosc'. Prawda jest taka, ze jeżeli faktycznie znajdziemy ta drugą osobę to wiele rzeczy jak np. niektóre używki, wulgaryzmy itd. zaczynamy akceptować, więc taką dyskusja według mnie, nie ma jednego rozwiązania.

Palenie papierosów, a ciągłe ćpanie, dawanie w żyłę, puszczanie się z innymi facetami, to dwie inne sprawy...

Pozdrawiam.

dwKd.png

Ehh już leje na ich uzależnienia... Dla mnie mogą się zapić na śmierć. Bardziej denerwuje mnie to jakie TO głupie jest, normalnie z tym nie pogadasz, upomnisz/zwrócisz uwagę to wystawisz się na "cioto pierdolona/tępy chuju/głupia kurwo- masz wpierdol od mojego pieska".

Gardzę takimi sukami :) Chodzę do 2 technikum i póki co nie zanosi się na to, że dorosną. Wracając do próby normalnej rozmowy to wygląda to mniej więcej tak;

A: Siema! Co u ciebie (tak po prostu bez podrywu, ani nic z tych rzeczy)

B: Hahahahahahahhaahahhahahahahahahahahahhahaahahahhahaha po czym idzie do drugiej tępej koleżanki, powtarza jej to i obie robią hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahax23.

Kurwa no jakim trzeba być downem ograniczonym, żeby wszystko odbierać tylko w jeden sposób, tym bardziej, że do "Kopciuszków" nie należą.

Ale nie robmy patologii... Pokaż mi, która nastolatka regularnie daje po kablach. Opowiadać sobie mogą, ze nawet kilogramami here dawkuja, ale nie wszystko jest prawda... To samo z 'puszczaniem się'. Czemu robicie z każdej nastolatki 'szmate'? Trafi się taka jedna na 2000, ale od razu powiecie, ze wszystkie takie są.

Faktycznie masz rację... Zwracam honor, kierowałem się zbyt bardzo słowami napisany przez autora tematu. ;-)

Jeśli jej uzależnienia są w granicach rozsądku, jak dużo osób teraz, to jest okej. ;)

Pozdrawiam.

dwKd.png

Wysuwam z tego wnioski, że takim zachowaniem chcą pokazać, że mężczyźni są niepotrzebni, a jak będą mieć dzieci, to rodzicami będą...kobiety? I jeszcze u nas niektóre przeklinają bardziej niż chłopaki. Tylko to są krejzole, jak pani wyjdzie, to szturchaja się, spychaja siebie z krzesła, rzucają butlami po klasie. I jeszcze do tego smiech, bardziej pisk 80 decybeli. Kobieta chce być niezależna od mężczyzny, ale przyjdzie co do czego, to czemu cię tam nie było mogłeś mnie obrobić!

Wysuwam z tego wnioski, że takim zachowaniem chcą pokazać, że mężczyźni są niepotrzebni, a jak będą mieć dzieci, to rodzicami będą...kobiety? I jeszcze u nas niektóre przeklinają bardziej niż chłopaki. Tylko to są krejzole, jak pani wyjdzie, to szturchaja się, spychaja siebie z krzesła, rzucają butlami po klasie. I jeszcze do tego smiech, bardziej pisk 80 decybeli. Kobieta chce być niezależna od mężczyzny, ale przyjdzie co do czego, to czemu cię tam nie było mogłeś mnie obrobić!

Dlatego jestem osobiście zdania, że wojsko zarówno facetom jak i kobietom w tym wieku by się przydało... Bo pobyt w internacie ich nie wystraszy, a wojsko już prędzej. Wstawać o 4 nad ranem na ćwiczenia, brak papierosów czy alkoholu o tak... Może by ich to zniszczyło ale... Who cares?

Ja też nigdy nie paliłem, nie piłem ani nie ćpałem i szczerze? Nic na tym nie straciłem, bo jak widzę moich dawnych znajomych z osiedla, to ja podziękuje...

Od tego dobrobytu już w główkach się poprzewracało... Wojsko by porządek zrobiło, brać takich niesfornych nastolatków, to wtedy im się odechce... Bo internat nic nie daje już...

Już na to nic nie poradzimy ;/

Pełno jest takich dziewczyn, już nie mówię takich około 20 lat < bo nie wiem > ale takie do 17 zł lat, gdzie malują się, ubierają się jak ostatnie kurwy bo myślą, że chłopak o 3 lata starszy poleci na nią i będą z sobą żyli długo i szczęśliwie.

Już nie mówią o paleniu czy tam inne gówna, sam nie pale i jestem zdania, że kobieta nie powinna palić.

Ale nie przesadzajmy, że wszystkie takie są bo to bzdura, sam mam kilka koleżanek które nie palą i nie zachowują się jak ostatnie kurwy, można powiedzieć, że są to kujonki bo teraz dla nich jest ważna tylko nauka ale takie dziewczyny są najlepsze :)

4124112_16944776.jpg

Okażmy szacunek dla weteranów.

Patrząc z przeciwnej strony... faceci narzekają, że kobiety wyglądają jak (cytuję) ostate ku*wy, ale to właśnie na takie większość z nich się ślini. Trochę w tym hipokryzji. Oczywiście nie można uogólniać itp. itd. blah blah blah.

Odnosząc się do zachowania nastolatek, sama nigdy do końca nie rozumiałam niekontrolowanych wybuchów śmiechu i chichotania... Niemniej głupota nie jest sprzężona z płcią. Chłopcy też zachowują się dziwnie, palą, przeklinają. Skoro każdy człowiek jest równy, to dlaczego dziewczyny nie mogą tego robić? Każdy ma wolną wolę i to jego sprawa, co robi (póki nie oddziałuje to negatywnie na innych, o czym wiele osób zapomina). Nie mnie to oceniać i pochwalać/potępiać na forum. Swoje zdanie na ten temat mam.

Chodzi mi o charaktery, o to że każda bo głębszym poznaniu jest twarda, wulgarna albo buntownicza.

Po naprawdę "głębokim poznaniu" w większości okazałyby się bardzo wrażliwymi osobami. Często takie zachowanie jest jedynie sposobem na zwrócenie na siebie uwagi lub przejawem attentionwhoryzmu (znak epoki). Poza tym w naszych czasach, zaryzykuję stwierdzenie, każdy nosi maskę i nie pokazuje swojej prawdziwej twarzy. Ja również na pierwszy rzut oka wydaję się być inną osobą niż jestem w rzeczywistości (tak głęboko w środku mnie), a nawet nie robię tego celowo i z rozmysłem.

#don't care

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Gdzie normalne dziewczyny :£   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...