Skocz do zawartości

Samoistny reset kompa

xxigor990xx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Otóż od dłuższego czasu mam problem z komputerem . Sam się resetuje podczas gry . Gram sobie w Metin2 aż tu po 15-20min reset komputera ... I tak mam non stop , czasami szybciej . Ale dlaczego ja tak mam skoro mój brat gra sobie w FootBall Managera 2013 po 2h i mu się nie resetuje ... Pomożecie rozwiązać mi ten problem ? Dałem ss'a ze specyfikacjami systemu i temperaturami . Nie ma tam informacji o zasilaczu ale jego moc to 230W . Jest zakurzony ale tylko troszeczkę , bo go ostatnio czyściłem . Niektórzy piszą , że to złośliwe oprogramowanie / zasilacz / napęd płyty głównej ale wolę być pewny by nie być stratnym . Pomóżcie ... :3

post-429090-0-17415000-1382298116.png

Tam przypadkiem nie pisze 230V ?

Potrzebne są dokładnie informacje o zasilaczu jak i model tak i moc.

Pobierz program HWmonitor i sprawdź temp podczas obciążenia. Te co podałeś z Speccy to są chyba bez obciążenia?

Bez obciążenia to Procesor 36 , Karta graficzna 36 , a dysk 42 ... :3 Te co podałem są z obciążeniem . Mam rozkręcone ścianki boczne komputera by komputer mógł oddychać tyle , że będzie się szybciej kurzył i będę go musiał częściej czyścić . W każdej chwili mogę podać model lecz nie wiem gdzie to pisze :3 . Tak pisze 230V . Pomyliłem się ;d .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Samoistny reset kompa   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...