Skocz do zawartości

Co jest z moim komputerem?!

profilus=)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś chciałem pograć sobie w fife 14. No i mam problem, wczoraj ładnie chodziła na fullu raz na jakiś czas lekka ścina, a dziś sobie włączam ją, to tak cieło jakby gif się ładował. i w dodatku na minimalnych ! Co może naprawić ten problem. ? Fifa pirat. Przez cracka? Mój komputer

Windows 7 Home Premium 64-bit
AMD Athlon(tm) II X2 255 Processor (2 CPUs), ~3.1GHz
4096MB RAM
Directx :DirectX 11
Karta :NVIDIA GeForce GT 440 
płyta główna :ASRock N68-GS3 UCC

Nigdy nie trać czasu dla kogoś, kto nie ma go dla Ciebie ! :))

Jak są nowsze patche - zainstaluj
Wyłącz zbędne procesy
Przeinstaluj, jak znów tak się stanie (tzn. pochodzi, pochodzi i znów zacznie gifować) to pobierz od kogoś innego :3

76561198009257917.png

"W heteroseksualnych parach, gdzie dziecko przychodzi na świat naturalnie, istnieje w głowach rodziców coś co można określić mianem swoistego "firewall". Czysta i bezwarunkowa miłość bez seksualnych podtekstów.. W przypadku par homoseksualnych i adopcji dzieci, dajmy dla przykładu - parę gejowską adoptującą córkę, mamy do czynienia z sytuacją gdzie dwóch mężczyzn zamieszkuje z "obcą kobietą", której nie chroni żadna biologiczna "blokada". Mężczyzni Ci przejawiają zainteresowanie ciałem dziewczynki, odczuwają pożądanie i chęć poeksperymentowania z kobiecym ciałem... Gwałt w takim przypadku jest tylko kwestią czasu."

mogłby ktoś podrzucić cracka od razora? Odpalałem przez game boostera, wyłaczyłem all procesy, nadal to samo. Pobrałem przed chwilą innego cracka. zaraz go zobacze i dam edit

@ Więc tak

Nie tnie już aż tak bardzo, zaraz zobaczę na demie. Zdaje mi się, ze mam coś z chłodzeniem, wcozraj fifa została odpalona po 5h uzytkowania. a teraz dopiero zimny komp.

@ Wziąłem ustawienia z FIFY demo, tzn dopisałem

SCREEN_SLEEP = 0

ASPECTRATIO = 1.333

i o dziwo działa na fullu. do zamknięcia

Nigdy nie trać czasu dla kogoś, kto nie ma go dla Ciebie ! :))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Co jest z moim komputerem?!   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...