Skocz do zawartości

[Pytanie]Poleci mi Battefield 4 .?

Zohan121995

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja zamierzam sobie kupić komputer tak bardziej do gier i zbytnio się nie znam dam wam link i jak byście byli wstanie doradzić czy się opłaca i czy nie bd musiał np za 2 lata kupować nowy : ) To jest link :http://www.mediamarkt.de/mcs/product/ASUS-G10AG-DE008S-I7-4770-16GB-1TB,48353,462749,941229.html?langId=-3 Ale dla pewności opiszę go :

Procesor:Intel Core™ i7-4770 Prozessor der vierten Generation (bis zu 3,90 GHz mit Intel Turbo-Boost-Technik 2.0, 8 MB Intel Smart-Cache)

Pamięć:16GB Ram

Karta graf:NVIDIA GeForce GTX770 2 GB DDR5 DirectX 11

Dysk:1TB HDD z 64 GB SSD S-ATA III

Płyta główna: ASUS H87M H87

Windows:Microsoft Windows 8 ( 64-bit )

Zasilacz:500 Watt

Ja wiem wiem ale jak bym zasilacz zmienił to ładnie by leciał na ultra czy nie .??

Bo to ma być chwilowy sprzęt 1 rok góra 2 potem jak zjadę do polski to sobie kupie sprzęt za 10 tysi taki na lata bo teraz oszczędności.... a chcę taki w miare... ; / rozumiesz mnie oblatałem całe miasto i to jest najlepszy sprzęt jaki widziałem niestety na lepszego mnie nie stać .... to są niemcy tutaj 1400 to tylko 1400 człowiek nie przlicza na zł .Rozumiesz mnie żeby sobie kupić lepszy musiał bym mieć z 2500 Euro .

hehe

Ja wiem wiem ale jak bym zasilacz zmienił to ładnie by leciał na ultra czy nie .?? Bo to ma być chwilowy sprzęt 1 rok góra 2 potem jak zjadę do polski to sobie kupie sprzęt za 10 tysi taki na lata bo teraz oszczędności.... a chcę taki w miare... ; / rozumiesz mnie oblatałem całe miasto i to jest najlepszy sprzęt jaki widziałem niestety na lepszego mnie nie stać .... to są niemcy tutaj 1400 to tylko 1400 człowiek nie przlicza na zł .Rozumiesz mnie żeby sobie kupić lepszy musiał bym mieć z 2500 Euro . hehe

Tak, Battlefield 4 powinien pójść ci na ultra.

graphic.pnggraphic.png

Ja naprawde wiem że gotowców się nie kupuje ale nie mam wyboru jest z spśród tych zajebisty ale jutro jeszcze pójdę do jednego sklepu i zobacze porobie foty i wtedy dam posta i byście doradzili . Jak narazie dzięki wielkie za rade jak nie uda mi się innego znaleźć wezme tego ASUS'a i najwyżej jak bd miał więcej pieniędzy to zasilacz w nim tylko zmienie. ; ) a jaki polecasz zasilacz .?? Ale jak kupie ten sprzęt to bez obaw moge lecieć na ultra .??

A np. gry typu Battek 3, Saint's Row 4 i 3 , Crysis 3 itd z 2013 roku normalnie będą mi śmigały na full .??

Zostaw ten syf.

Prosze:

CPU: Intel Core i5-4670K Box ~ 220€
Chłodzenie: Thermalright HR-02 Macho ~40€
RAM: DDR3RAM 8GB DDR3-1333 Kingston ~65€
MOBO: ASRock Z87 Extreme4 ~125€
GPU: Palit GTX770 Jetstream 4096MB x2 = 405€ x2
HDD: 1.0 TB Seagate ~70€
CASE: Fractal Design Core 3000 ~72€
PSU: OCZ ZT Series 650W ~65€
Napęd: LG GH24NS, SATA ~20€
Szukaj tego w niemieckich sklepach. Ja składałem na http://www.csv-direct.de/ i wyszło ~1490€, ale jestem pewien że w innych sklepach dostaniesz to taniej, jutro jeszcze zobacze jakie inne, fajne sklepy tam mają.
Ew., jak chcesz taniej to zamiast GTX770 Jetsream x2 wsadź 2x GTX760 - Wyjdzie o wiele taniej.
Mój zestaw zjada na śniadanie to coś z mediamarktu.
Edit: Jak chcesz to możemy jeszcze pomysleć nad zmianą ramu, bo widze że w tej cenie cos lepszego można dostać.
Masz System? Zależy Ci na SSD?

i5 3350P, GB GTX960 WF2 4Gb, Goodram 2x 4Gb 1333MHz CL9, Corsair VS450, Crucial M550 128Gb, iBox 715, Windows 8

Steelseries Siberia V2, SS Rival, XyperX Fury Pro 

Zostaw ten syf.

Prosze:

CPU: Intel Core i5-4670K Box ~ 220€
Chłodzenie: Thermalright HR-02 Macho ~40€
RAM: DDR3RAM 8GB DDR3-1333 Kingston ~65€
MOBO: ASRock Z87 Extreme4 ~125€
GPU: Palit GTX770 Jetstream 4096MB x2 = 405€ x2
HDD: 1.0 TB Seagate ~70€
CASE: Fractal Design Core 3000 ~72€
PSU: OCZ ZT Series 650W ~65€
Napęd: LG GH24NS, SATA ~20€
Szukaj tego w niemieckich sklepach. Ja składałem na http://www.csv-direct.de/ i wyszło ~1490€, ale jestem pewien że w innych sklepach dostaniesz to taniej, jutro jeszcze zobacze jakie inne, fajne sklepy tam mają.
Ew., jak chcesz taniej to zamiast GTX770 Jetsream x2 wsadź 2x GTX760 - Wyjdzie o wiele taniej.
Mój zestaw zjada na śniadanie to coś z mediamarktu.
Edit: Jak chcesz to możemy jeszcze pomysleć nad zmianą ramu, bo widze że w tej cenie cos lepszego można dostać.
Masz System? Zależy Ci na SSD?

Ten zestaw jest lepszy, jednak autor pisał, że woli gotowy. Brakuje systemu, więc po jego dodaniu cena chyba przekroczy budżet.

graphic.pnggraphic.png

Bez problemu można złożyć zestaw z dyskiem SSD + Windows 7/8 za cenę te samą co ten składak w MM. Ba, za te pieniądze złoży się nawet bardzo wydajną jednostkę z monitorem ale tutaj już czekam aż autor odpowie co i jak.

Nie ma sensu brać za takie pieniądze gotowca z Media bo do niego i tak trzeba dokładać, a to na zasilacz, a to na coś innego.

Za 4600zł (1000zł mniej niż zestaw podany wyżej) mozna złożyć praktycznie to samo z tą różnicą że 2x GTX670. Zostaną pieniądze i na system i na ssd.

Za takie pieniądze dostanie świetną jednostkę do OC oraz rozbudowy ;)

i5 3350P, GB GTX960 WF2 4Gb, Goodram 2x 4Gb 1333MHz CL9, Corsair VS450, Crucial M550 128Gb, iBox 715, Windows 8

Steelseries Siberia V2, SS Rival, XyperX Fury Pro 

Dzisiaj byłem w Pobliskim sklepie komputerowym i zobaczyłem znacznie lepszy sprzęt za mniejszą cenę i chcę was się spytać czy na tym sprzęcie już bez obaw na Ultra w Battlefielda popykam . : )

To są infromacja na jego temat .

Besonderheiten: DirectX 11 fähig, extrem schnelle Grafikperformance, neuste Intel PU Technologie Sehr schnelle HDD-Performance,

Beschreibung: Die Konfiguration versteht sich ohne Betriebssystem !

Zubehör: Manual,Treiber(CD)

Steckplatz PCI-Express x16: 3

S/PDIF: ja

max. Anzahl S-ATA-Geräte: 6 x SATA600

Prozessor: Intel Core i7-4770K Prozessor

Seriell: Nein

Sound on Board: 8-Kanal Realtek ALC1150

DVD-Brenner: DVD-Writer S-ATA

Jumperless: Ja

System Monitoring: Ja

Crossfire-tauglich: Nein

Grafik: Gigabyte GeForce GTX 760 WF 3X OC, 2GB DDR5

Max. Speicher: 32GB

Steckplatz PCI-Express x1: 4

Chipsatz: Intel Z87 Express

Power Management: Ja

PS/2: PS/2-Tastatur Combo

Lüfter: Scythe Katana 3

SLI-fähig: Ja

Raid: 0,1,5,10

Speichertakt: 1600 MHz DDR3, CL10

Hauptspeicher (Dual-Channel): 16GB-Kit Corsair Vengeance LP

DVI: 2x + 1x HDMI + 1x Displayport

Parallel: Nein

USB-Anschlüsse: 8 x USB 2.0 + 6 x USB 3

SSD: SAMSUNG SSD 840 PRO 128GB

Mainboard: MSI Z87-G45 GAMING, ATX

Gehäuse: Cougar Evolution 6GR1B schwarz

Handbuch: deutsch

Software_Z3: System Software Utilities

Festplatte: WD Caviar Green 2TB Sata 6Gb/s

On-Board Netzwerk: Gigabit Killer E2205

Firewire: Nein

Audio-Schnittstellen: Line-in, Mic-in, Front-out, Rear-out, Center-out

Netzteil: Cougar Power 700 W

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]Poleci mi Battefield 4 .?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...