Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Warrock nie włącza się


WaRRocK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  1. czesc.otorz w sobote gralem sobie w warrocka i po zakonczeniu bitwy wywalalo mnie ...zrobilerm checkt filesa i nic.w niedziele dzis chce pograc loguje sie itd odpalam wr jest aktualizacja.... klikam game start i nic HS sie nie wlacza ... robilem restart i kilka razy wlaczalem wr robilem chceck files i nic nieczaje o co kaman,Win 7 64bity.pozdro i dziex sry za bledy

LIKE

Opublikowano

Widze ze odpalasz przez strone. Wejdz w folder z gra i wlacz wrlauncher. Jesli nie pojdzie to otworz plik version notatnikiem i zmien kazda cyferke na o 1 mniejsza. Na przyklad masz 60 to dajesz 59. Zapisujesz i odpalasz wrlauncher. Jesli nadal nie pojdzie to wejdz w folder data - hsupdate i uruchom plik hsupdate. Po tym sprobuj uruchomic gre jak wczesniej. Do tego wylacz antywirusa, zapore systemowa. Uzyj programu CCleaner i wylacz zbedne programy/procesy.

Opublikowano

wylacz antywirusa i zapore i zrob reinstala przy wylaczonych tych rzeczach :P i zawsze przed wlaczaniem wr wylaczaj antywirusa :P

Ja nie mam anty-wirusa. Kilka godzin temu Warrock mi działał a teraz jak próbuję go włączyć to nacisnę Game Start, pojawi się na sekundę Hack Shield i nic się nie dzieje.

 

Widze ze odpalasz przez strone. Wejdz w folder z gra i wlacz wrlauncher. Jesli nie pojdzie to otworz plik version notatnikiem i zmien kazda cyferke na o 1 mniejsza. Na przyklad masz 60 to dajesz 59. Zapisujesz i odpalasz wrlauncher. Jesli nadal nie pojdzie to wejdz w folder data - hsupdate i uruchom plik hsupdate. Po tym sprobuj uruchomic gre jak wczesniej. Do tego wylacz antywirusa, zapore systemowa. Uzyj programu CCleaner i wylacz zbedne programy/procesy.

Zrobiłem tak jak kazałeś i zablokowało mi Game Start oraz Check Files.

Opublikowano

powiem tak to co admin napisalem to nic niedaje .niedziala dalej klikam game start a HS nie cyka niewlacza sie nw co sie zwalilo no wszystko bylo ok a teraz popiep... sie cos ... no avg jest i bylo i chodzilo ladnie a teraz nie...............

LIKE

Opublikowano

gdy chce hs wlaczyc to nic sie niedzieje a inna ikona to pokazuje komunikat zeby spr czy versia systemu jest prawidlowa

LIKE

Opublikowano

sec spr czekaj

 

tak zrobilem i nic klikam game start wr ginie powinien sie wlaczyc HS a le tego nierobi!!!@!



co dalej jestem w rozpaczy .................

LIKE

Opublikowano

@UP

https://www.virustotal.com/pl/file/6c236ee641926dddc5d1161a422ef8e508cd7395ab84add3be075f6a3c213301/analysis/1382374646/
http://speedy.sh/x9Deq/Nowy-folder.rar

Wrzuć to do folderu z zainstalowaną grą. Podmień wszystko i przed włączeniem otwórz plik version notatnikiem, zmień tylko wartość przy client na 60, zapisz i uruchom WRLauncher.

 

 

W razie jakichś późniejszych błędów Check Files załatwi sprawę. Potwierdzone info xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...