Skocz do zawartości

[Pomoc] Warrock nie włącza się

WaRRocK2

Rekomendowane odpowiedzi

1. czesc.otorz w sobote gralem sobie w warrocka i po zakonczeniu bitwy wywalalo mnie ...zrobilerm checkt filesa i nic.w niedziele dzis chce pograc loguje sie itd odpalam wr jest aktualizacja.... klikam game start i nic HS sie nie wlacza ... robilem restart i kilka razy wlaczalem wr robilem chceck files i nic nieczaje o co kaman,Win 7 64bity.pozdro i dziex sry za bledy

LIKE

Widze ze odpalasz przez strone. Wejdz w folder z gra i wlacz wrlauncher. Jesli nie pojdzie to otworz plik version notatnikiem i zmien kazda cyferke na o 1 mniejsza. Na przyklad masz 60 to dajesz 59. Zapisujesz i odpalasz wrlauncher. Jesli nadal nie pojdzie to wejdz w folder data - hsupdate i uruchom plik hsupdate. Po tym sprobuj uruchomic gre jak wczesniej. Do tego wylacz antywirusa, zapore systemowa. Uzyj programu CCleaner i wylacz zbedne programy/procesy.

wylacz antywirusa i zapore i zrob reinstala przy wylaczonych tych rzeczach :P i zawsze przed wlaczaniem wr wylaczaj antywirusa :P

Ja nie mam anty-wirusa. Kilka godzin temu Warrock mi działał a teraz jak próbuję go włączyć to nacisnę Game Start, pojawi się na sekundę Hack Shield i nic się nie dzieje.

Widze ze odpalasz przez strone. Wejdz w folder z gra i wlacz wrlauncher. Jesli nie pojdzie to otworz plik version notatnikiem i zmien kazda cyferke na o 1 mniejsza. Na przyklad masz 60 to dajesz 59. Zapisujesz i odpalasz wrlauncher. Jesli nadal nie pojdzie to wejdz w folder data - hsupdate i uruchom plik hsupdate. Po tym sprobuj uruchomic gre jak wczesniej. Do tego wylacz antywirusa, zapore systemowa. Uzyj programu CCleaner i wylacz zbedne programy/procesy.

Zrobiłem tak jak kazałeś i zablokowało mi Game Start oraz Check Files.

@UP

https://www.virustotal.com/pl/file/6c236ee641926dddc5d1161a422ef8e508cd7395ab84add3be075f6a3c213301/analysis/1382374646/
http://speedy.sh/x9Deq/Nowy-folder.rar

Wrzuć to do folderu z zainstalowaną grą. Podmień wszystko i przed włączeniem otwórz plik version notatnikiem, zmień tylko wartość przy client na 60, zapisz i uruchom WRLauncher.

W razie jakichś późniejszych błędów Check Files załatwi sprawę. Potwierdzone info xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Pomoc] Warrock nie włącza się   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...