Skocz do zawartości

Wie ktoś jak rozłożyć słchawki a4tech hs 19?

Rocki star12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem posiadaczem słuchawek A4TECH HS-19 od 2 lat i wszystko było okey, jednak wyszedłem z nimi wczoraj na dwór w desz lekko zmokły ale do dziś działaly normalnie. Odłączyłem je od pc i pod fona dałem wszystko śmigało wracam i podłączam a lewa strona ( ta z suwakiem do podciszania/przyg ) przestała działać.

Wie ktoś może jak rozebrać te słuchawki na czynniki pierwsze? Bo wydaje mi się że coś w środku mogło zamoknąć.

PS. tak one wyglądają :

PS2. wczoraj zamokły i działały a dziś nie działają da faq?

PS3. Moje eksploatowanie ich było lekkie, korzystałem z nich od 2 do 12H dziennie (zależnie).

YY. Co mogę powiedzieć to to że byly podłączone do głośników aby grały głośniej.

Bass w nich był używany często do testów, takich osobistych. Extreme bass test 10-100HZ itd.

graphic.png

Tych gąbek się zdjąć nie da, one są tak jakby przymocowane na stałe :/ No chyba że trzeba siły użyć :D.

a jednak się da :D.

Dzięki ;p. Ale prosze nie zamykać :).

Rozebrane, ale all wygląda być okk. No chyba że się myle. Nic nie zwisa ani nic. Zdjęcie :

keY0fYG.jpg

Co mnie szczególnie dziwi to to że ta która podgłaśnia nie dzialą a ta co tylko oddaje dźwięk działa. Gr.. Jestem już trochę, miałem lepsze plany niż męczyć się z naprawą tych. ;x

graphic.png

Taa all styka, gadalem z ojcem powiedział że też raczej głośnik walnął.

Dobra, trudno sie mówi.

Polecicie jakieś słuchawki do muzyki i PC (integrowna karta dźwiękowa) max 100zł nie więcej bo tyle wytargowałem z rodzicami xD.

Moje wymagania :

- zamknięte

- i najlepiej by było żeby nie bylo mikrofonu . albo wyjmowany ;x.

- kabel, minimum 2-3 metry.

- dobry bass i jakość dźwięku.

Na tych hs 19 był zarąbisty baass, testowałem na 100HZ + podłączone do głośników drżały na biurku ;).

graphic.png

No ogółem słucham dubstep'u więc bas to podstawa ;x.

Co do zamkniętych to moje główne wymaganie bo mnie na otwartych szlag trafia jak mój młodszy brat lata :/

Aktualnie jade na otwartych i mnie już do nerwów doprowadzają.. Jakością muzyki nie powalają a te otwarte muszle..

// prosze o zamknięcie.

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Wie ktoś jak rozłożyć słchawki a4tech hs 19?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...