Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moge Za To Pójsć Do Więzienia?


Gość Reynald

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od razu napisze, że jeśli zły dział to przepraszam. A więc tak, na jednym z forów utrudniam i zatruwam życie userom jak i administratorom, do tego skutku że po kilkudzięsięciu banach nadal spamuje i robię zamęt na forum. Może mi coś za to grozić?

Opublikowano

sadze ze nie xD jak nikogu publicznie nie obrazasz bo za obraze sa jakies kary ; p ale pewnie i tak "policjanci" by to olali bo maja " waznijsze sprawey " : ]]

Opublikowano

Nic kompletnie ci nie zrobia

 

po 1. Policja ma to gdzies

po 2. Jak wyzywasz na forum to twoja sprawa

po 3. Kiedys wyzywalem admina MUO powiedzial ze dzowni na policje i sprawe do sadu wnosi a juz minely hmm.. 3 lata i ni huhu xD Potem go tak zje...alem ze zaczol sie robic dla mnie miły i dał mi itemki nawet za free xD

Opublikowano

Tak jak UP'y

 

Za spam nie idzie się do więzienia bo to twoja sprawa ( nie dają rady z tobą ich sprawa xD )

Policja ma ważniejsze sprawy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...