Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ktoś chetny na złożenie PCta?


Ravians

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elko.

 

do 1.5k

 

Potrzebny mi jakiś sprzęcik w sumie głównie nastawiony pod grafike komputerową i do grania ( nie, nie gry typu(wymagania) gta v itd. )

I jeżeli ktoś jeszcze ma jakiś ciekawy monitor tani na oku to też bym nie pogardził, trzeba wkońcu sprzęcior zmienic

 

@edit

 

Głównie co robie to zajmuje sie serwerami Metin2, czasem popizgam w
CS-a i czasem w PES-a oraz bf heroes, pozostjae tez kwestia mozliwosci
nagrywania w miare w tych gier

Opublikowano

Elko.

 

do 1.5k

 

Potrzebny mi jakiś sprzęcik w sumie głównie nastawiony pod grafike komputerową i do grania ( nie, nie gry typu(wymagania) gta v itd. )

I jeżeli ktoś jeszcze ma jakiś ciekawy monitor tani na oku to też bym nie pogardził, trzeba wkońcu sprzęcior zmienic

A jakie to mniej więcej miałyby być gry ? : )

Opublikowano

A jakie to mniej więcej miałyby być gry ? : )

 

Głównie co robie to zajmuje sie serwerami Metin2, czasem popizgam w CS-a i czasem w PES-a oraz bf heroes, pozostjae tez kwestia mozliwosci nagrywania w miare w tych gier

Opublikowano

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=79186&s=78431&s=78055&s=76826&s=73920&s=79381&s=78626&s=74018
 

Ja to widzę tak, do tego wymiana chłodzenia CPU na jakieś pasywne (w przyszłości) i masz niemal niesłyszalny komputer ;).

Dopłata 80zł za to dodatkowe 4GB RAM, które się przyda przy tych serwerach.

 

Dzięki wielkie, jeszcze zobacze moze ktoś coś wykmini ciekawego :-)

Opublikowano

Dzięki wielkie, jeszcze zobacze moze ktoś coś wykmini ciekawego :-)

Tylko pytanie, czy 120GB CI wystarczy. Bo za 230zł masz HDD 1TB. Tylko wiadomo - dużo niższe transfery | większy hałas (zależy od wytłumienia).

Opublikowano

Jeżeli możesz dopłacić to proponowałbym i3-4130 (szybszy procesor przyda się do prac graficznych i nagrywania gier), do tego HDD 500GB i układ graficzny HD7770 wydajniejszy od GT630. Jeżeli nie możesz dopłacić to zmień grafikę na tą od kolegi - będzie taniej:

 

MSI H81M-E33 Intel H81 LGA1150 BOX - 175.00 zł
Seagate Barracuda 500GB SATA3 (ST500DM002) - 192.00 zł
Corsair VS Series 450W - 142.00 zł
Zalman Z3 - 136.00 zł
Goodram DDR3 4GB 1333MHz CL9 - 146.00 zł
Intel Core i3-4130 LGA1150 BOX - 434.00 zł
Montaż zestawu komputerowego PC - 1.00 zł
XFX ATI Radeon HD7770 Core Edition 1GB DDR5/128bit DVI/HDMI/DP PCI-Express - 359.00 zł


Zestaw dostępny jest tutaj (wystarczy wrzucić produkty do swojego koszyka).

 

Kupując zestaw komputerowy w Techplanet, w polu kod rabatowy wpisz: mpcforum, dostaniesz darmową wysyłkę do domu, oraz usługę montażu za 0 zł i podstawowe testy całego komputera !
Wpisz sobie jeszcze w komentarzu do zamówienia "Prembox 50GB" - dostaniesz za darmo 50GB transferu w serwisie do pobierania plików bez limitów.

Opublikowano

Jeżeli możesz dopłacić to proponowałbym i3-4130 (szybszy procesor przyda się do prac graficznych i nagrywania gier), do tego HDD 500GB i układ graficzny HD7770 wydajniejszy od GT630. Jeżeli nie możesz dopłacić to zmień grafikę na tą od kolegi - będzie taniej:

 

MSI H81M-E33 Intel H81 LGA1150 BOX - 175.00 zł

Seagate Barracuda 500GB SATA3 (ST500DM002) - 192.00 zł

Corsair VS Series 450W - 142.00 zł

Zalman Z3 - 136.00 zł

Goodram DDR3 4GB 1333MHz CL9 - 146.00 zł

Intel Core i3-4130 LGA1150 BOX - 434.00 zł

Montaż zestawu komputerowego PC - 1.00 zł

XFX ATI Radeon HD7770 Core Edition 1GB DDR5/128bit DVI/HDMI/DP PCI-Express - 359.00 zł

 

 

Zestaw dostępny jest tutaj (wystarczy wrzucić produkty do swojego koszyka).

 

Kupując zestaw komputerowy w Techplanet, w polu kod rabatowy wpisz: mpcforum, dostaniesz darmową wysyłkę do domu, oraz usługę montażu za 0 zł i podstawowe testy całego komputera !

Wpisz sobie jeszcze w komentarzu do zamówienia "Prembox 50GB" - dostaniesz za darmo 50GB transferu w serwisie do pobierania plików bez limitów.

 

Do grafiki 3D może i cep się przydaje (pod warunkiem, że obsługuje HT), ale do Photoshopa, Corela itd. w zupełności wystarczy Pentium, w zamian za to ma SSD.

Nagrywać takie gry może nawet na najtańszym Celeronie.

Niech autor lepiej napisze, o jakie programy graficzne chodzi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...