Skocz do zawartości

Zarobek ?

rybax12

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak większość ci tu radzi, zostań sobie na tych metkach w m2, gdyż da się na tym nawet dobrze jak na początek zarobić, bynajmniej ja się tam dorobiłem na dobre eq 35lvl, typu rib+9 śr 43 kd+3/4, Śmiertelna+9 5b 2k 5 do pż itp, powodzenia.

Metki w M2 to dobry zarobek, ale w dzień powszedni (pon-pt, od 8 do 12, jak gimbaza w szkole), ew. w nocy.

Jednak na tym lvl nie masz za bardzo w czym przebierać, dlatego musisz się z tym przemęczyć.

Możesz pochodzić do średniego lochu, łowić rybki, rudy kopać - standard.

727881401622271220780.jpeg

Ktoś tam up, jaka różnica między 35lv, a 40 ? Eq wgl. się nie zmienia, dopiero na tym 41 jak kogoś stać na okrągłą +9 lub na 42 na smoczke. Co do zarobku najlepiej robić 2 rzeczy w tym samym czasie :) Co mam na myśli ? Fish bot w m1 odpalony i dropienie metki m1/m2 lub loch, cokolwiek. Będziesz wtedy ciągle przy kompie więc możesz sprawdzać na koncie z fb czy Gm nie napisał czy coś. Ew. inne sposoby typu kup taniej sprzedaj drożej, kawałki klejnotu, ulepszanie w dt itp. Temat zarobku był wałkowany tyle razy, wystarczy trochę poszukać, bo na internecie jest od uja poradników i jeszcze więcej ;d

Ktoś tam up, jaka różnica między 35lv, a 40 ? Eq wgl. się nie zmienia, dopiero na tym 41 jak kogoś stać na okrągłą +9 lub na 42 na smoczke. Co do zarobku najlepiej robić 2 rzeczy w tym samym czasie :) Co mam na myśli ? Fish bot w m1 odpalony i dropienie metki m1/m2 lub loch, cokolwiek. Będziesz wtedy ciągle przy kompie więc możesz sprawdzać na koncie z fb czy Gm nie napisał czy coś. Ew. inne sposoby typu kup taniej sprzedaj drożej, kawałki klejnotu, ulepszanie w dt itp. Temat zarobku był wałkowany tyle razy, wystarczy trochę poszukać, bo na internecie jest od uja poradników i jeszcze więcej ;d

ja odpalam fb,farm bota na rudy i dropie m2 metki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Zarobek ?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...