Skocz do zawartości

[Pomoc] ściny

ave1pdg

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanes, mam problem. Gdy gram na 16 graczy przykladowo cqc gra mi sie zacina, spadaja fpsy i zwalnia, przez co nie moge nic ugrac. Na 8 graczy jest bezproblemowo /bg na 16 jeszcze daje rade, ale na 20,24, czy 32 graczy jest masakra gre scina niemilosiernie co doprowadza mnie do bialej goraczki. Podaje specyfikajce kompa:
Amd phenom x4 945 3,0 ghz, 4gb ddr3 ram, dysk 500gb, grafika zintegrowana chipset amd 760G(spoldzielona pamiec 256mb, dawalem rowniez 512,128 czy 64 mb i bez zmian), internet 4mb (lagow internetowych nie mam, ping mam niski 20-30ms), win7 ulti 64bit. Komp czyszczony cleaner, rejestr rowniez, obie partycje dyskowe niemalze puste. Grafika w grze oczywiscie na low, zmienilem nawet w ustawieniach ekranu na 16 bitow, i zaznaczylem w zgodnosci warrocka,
* wylacz kompozycje wizualne
* wylacz kompozycje pulpitu
* wylacz skalowanie ekranu dla ustawien wysokiej rozdzielczosci ekranu DPI
* uruchom jako administrator
Antywirusa nie mam, zapory powylaczane

Wszysciutkie (zbedne) procesy wylaczone, a Wr - priorytet wysoki

Pls Help :)

tylko sprawdz na plycie glownej czy masz wejscie na karte graficzna :) bo zintegrowana karta jest w budowana w plyte glowna :)

Ma na pewno PCI, co do karty, zintegrowanej- jest ona za słaba, lecz jak ja miałem PC z zintegrowaną to normalnie leciałem na średnich ustawieniach.

Kup jakąś tańszą ale za więcej niż stówkę, Gainwarda np. żebyś miał więcej mb, ddr i żeby była lepsza, lecz sprawdzaj czy pasuje :P

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pomoc] ściny   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...