Skocz do zawartości

Czy warto zaczynać grać na Cerberze? Pety?

Limak7

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

chciałbym wrócić do Rappelza i mam pare pytań :c

1. Czy warto zaczynać grać na Cerberze? (Mam jakieś graty)

2. Jak nie mam petów tankowatych, to robić pasterza czy nekro, czy może łukiem?

3. Gdzie się podziały aukcje na allegro z kasą? :/ (Chciałem kupić golda, żeby kupić sobie jakąś bp/rp/anioła a tu 0[Jak coś macie $$ to na gg ^^])

cerber cienko co do golda na allegro duzo juz wylapali wiec sie boja a ogolnie co do rappka straszna lipa sie zrobila nie to co bylo kiedys jak kazdy wie kiedys na bossy trzeba bylo zrobic jakies pt, do dungow tez a teraz wszystko robisz solo bossy w hd solo jak ogarniasz w kubie 1 i 2 kalipso solo tylko te nowe dungi i sam kubrian musisz robic w ekipie ale kube to juz mozna ubic we 2 lub 3 tak jak mowie to nie to co bylo kiedys

cerber cienko co do golda na allegro duzo juz wylapali wiec sie boja a ogolnie co do rappka straszna lipa sie zrobila nie to co bylo kiedys jak kazdy wie kiedys na bossy trzeba bylo zrobic jakies pt, do dungow tez a teraz wszystko robisz solo bossy w hd solo jak ogarniasz w kubie 1 i 2 kalipso solo tylko te nowe dungi i sam kubrian musisz robic w ekipie ale kube to juz mozna ubic we 2 lub 3 tak jak mowie to nie to co bylo kiedys

217xz.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Czy warto zaczynać grać na Cerberze? Pety?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...