Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy warto zaczynać grać na Cerberze? Pety?


Limak7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka,

chciałbym wrócić do Rappelza i mam pare pytań :c

1. Czy warto zaczynać grać na Cerberze? (Mam jakieś graty)

2. Jak nie mam petów tankowatych, to robić pasterza czy nekro, czy może łukiem?

3. Gdzie się podziały aukcje na allegro z kasą? :/ (Chciałem kupić golda, żeby kupić sobie jakąś bp/rp/anioła a tu 0[Jak coś macie $$ to na gg ^^])

Opublikowano

Ja chyba zacznę na seryfianie grać z kolegami. Czemu nie cerber? Bo tu są niższe ceny, więcej ludu. Klasa to raczej na myśliwego.

Opublikowano

cerber cienko co do golda na allegro duzo juz wylapali wiec sie boja a ogolnie co do rappka straszna lipa sie zrobila nie to co bylo kiedys jak kazdy wie kiedys na bossy trzeba bylo zrobic jakies pt, do dungow tez a teraz wszystko robisz solo bossy w hd solo jak ogarniasz w kubie 1 i 2 kalipso solo tylko te nowe dungi i sam kubrian musisz robic w ekipie ale kube to juz mozna ubic we 2 lub 3 tak jak mowie to nie to co bylo kiedys

Opublikowano

 

cerber cienko co do golda na allegro duzo juz wylapali wiec sie boja a ogolnie co do rappka straszna lipa sie zrobila nie to co bylo kiedys jak kazdy wie kiedys na bossy trzeba bylo zrobic jakies pt, do dungow tez a teraz wszystko robisz solo bossy w hd solo jak ogarniasz w kubie 1 i 2 kalipso solo tylko te nowe dungi i sam kubrian musisz robic w ekipie ale kube to juz mozna ubic we 2 lub 3 tak jak mowie to nie to co bylo kiedys

 

217xz.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...