Skocz do zawartości

[Pytanie]Tworzenie Prywatnego serwera Metin2 - potrzebuję pomocy od początku do samego końca.

piemat89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z góry przepraszam, jeżeli piszę w nieodpowiednim temacie.

Przejdzmy do rzeczy, czyli potrzebuje pomocy w postawieniu serwera najpierw na hamachi następnie na dedyku ( nie odrazu, dopiero po opanowaniu procesu stawiania i edytowania na hamachi).

Moje pierwsze pytanie:

Co jest mi niezbędnę aby postawić serwer na hamachi/dedyku? Prosiłbym o linki (z opisem - do czego służą) do plików bez bugów, najlepiej czyste do własnej edycji.

Moje drugie pytanie:

Czy po postawieniu serwera na hamachi i ewentualnym zmodyfikowaniu, można później przenieść to wszystko na dedyka?

Proszę aby wypowiadały się osoby znające się na rzeczy.

Z góry dziękuję.

To tak

1. Hamachi to tylko program do sieci http://pl.wikipedia.org/wiki/Hamachi, jeśli nie masz zewnętrznego adresu IP wtedy go potrzebujesz, a server postawiony masz w domu. Poprzez ten program inne osoby łączą się do twojego servera.

2. Tak jak coś zmodyfikujesz zawsze możesz przenieś na inny server .

A mógłbyś podać linki do plików, z których będę mógł postawić serwer Metin - najlepiej gdyby byłe czyste, na których bym się uczył modyfikacji.

Mam kolejne pytanie dodyczące tych plików.

Do czego służą te pliki:

1. ServerFiles V4.2: oraz ServerFix V4.x -> V4.1:

2. ClientSide V4.5 (Full 252 MB): oraz ClientSide V4.5 (Lite 4,8 MB):

3. Launcher Hamachi

4. ClientFix V4.5 -> V4.6:

5. Baza MySQL V4.0:

6. Komendy:

7. PortMap:

Prosiłbym o opis za co te pliki odpowiadają oraz czy potrzebuję jakiś plików fundamentalnych? Czy te pliki wystarczą?

To są pliki do postawienia na czystym FreeBSD. Niżej masz cały system w 2 częściach. Portmap to takie coś co odblokowuje porty, żeby ktoś mógł ci na serwer wbić. Client Side sb ściagasz instalujesz na polskim metinie edytujesz rooty i możesz wejść na serwer. Ja bym ci bardziej polecił pliki od Derina, ponieważ w Terenzo jest więcej nowości, game 34083 itp. Do łatwiejszej edycji lepiej weź od Derina później jak troche ogarniesz weź się za nowsze. Najlepiej to pliki jak najstarsze, ponieważ mają mniej bugów itp lepiej poprostu się na nich nauczyć podstaw i dopiero później brać sie za nowsze/

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]Tworzenie Prywatnego serwera Metin2   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...