Skocz do zawartości

[Poszukuję] Team Nostale P-Server Project

KilluaArts

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak juz napisalem w tytule postu, poszukuje osob chetnych do "Zakladania" - A bardziej to rozwijania tych plikow WAAT 0.9.

Chcialbym, aby osoby "aplikujace" mialy chociaz troszke doswiadczenia co do tych plikow, lub samych edycji, poniewaz ja tez bogiem nie jestem i wszystkiego nie umiem zrobic. Podczas prac trwania, server bedzie stal na hamachi. Kazdy z "Team'u" Otrzyma Konto GameMastera, oraz kopie moich plikow WAAT 0.9 (Troche pozmienialem, poprzeklejalem, powycinalem, i mam normalnie inne ;3)

Tak wiec, w razie innych informacji, piszcie pod postem, jezeli ktos chce sie zglosic napisz PW lub pod postem - wszystko mi jedno.

*Pliki po ukonczeniu, aktualizacjach itp. beda udostepniane na forum publicznym - dla wszystkich :>

"Kiedy kogoś podziwiasz, nie możesz go prześcignąć, lecz dopóki gramy razem, nie ważne że przegramy! Więc czym jest zwycięstwo? Nieważne, ile punktów masz pod koniec meczu... Jeśli nie jesteś szczęśliwy, to nie jest zwycięstwo!"

Troche mam pojecie, ale raczej nie w tym co trzeba, bo to juz w sumie jest gotowe na Waat.

@Edit A tak wgl to czemu chcesz sie dolaczac do mnie, skoro wygrzebalem twoj "P-Server", gdzie masz duzo wiecej zrobione.

"Kiedy kogoś podziwiasz, nie możesz go prześcignąć, lecz dopóki gramy razem, nie ważne że przegramy! Więc czym jest zwycięstwo? Nieważne, ile punktów masz pod koniec meczu... Jeśli nie jesteś szczęśliwy, to nie jest zwycięstwo!"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Poszukuję] Team Nostale P   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...