Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Potrzebuje skrytpu BARDZO WAZNE!


dodu1223

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chce zeby ktos mi podal w tym temacie skrypt na to zeby Plugin GroupManager dodawal rangi na wszystkie swiaty nie tylko na jeden.Bo mianowicie gdy wpisuje /azrank nick grupa ranga idzie tylko na 1 swiat!!! a ja chcesz zeby ta ranga byla na wszystkich swiatach.I poprosze zeby ktos mi dal skrypt zeby Groupmanager dawal rangi na wszystkie swiaty oczywiscie za kazda odp LIKE!

Opublikowano

Potrzebny Ci bedzie plugin Skript i PermissionEx

 

Permission : vc.setrank

komenda : /setrank

 

 

command /setrank <nick> <ranga> <czas> <sec/min/day>:
    usage: /setrank [nick] [ranga] [czas] [sec/min/day]
    trigger:
        player have permission "vc.setrank":
            command "/pex user {arg 1}  group add {arg 2}"
            wait {arg 3} {arg 4}
            command "/pex user {arg 1} group add Gracz"

 

 

Opublikowano

Potrzebny Ci bedzie plugin Skript i PermissionEx

 

Permission : vc.setrank

komenda : /setrank

 

 

command /setrank <nick> <ranga> <czas> <sec/min/day>:
    usage: /setrank [nick] [ranga] [czas] [sec/min/day]
    trigger:
        player have permission "vc.setrank":
            command "/pex user {arg 1}  group add {arg 2}"
            wait {arg 3} {arg 4}
            command "/pex user {arg 1} group add Gracz"

 

 

Wiesz o czym mowa ja nie chce permissionssexs ja chce poprostu skrypt ktory pozwala groupmanager na danie rangi na wszystkie swiaty na serwie a nie tylko na jeden swiat.Niewiem,czy to blad czy poprostu to jest tak w group..

Opublikowano

Ja mam pieklo i end i glowny world to normalka ale stworzylem raz na bukkicie swiat o nazwie MY i on sie wygenerowal razem z group i w folderze serwa na hoscie POMOCY!

Opublikowano

w folderze GroupManagerpo utworzeniu powinieneś mieć 2 foldery : 1 to z nazwą głównej mapy i 2 ten drugi świat , i z tego głównego folderu kopiujesz wszystko do tego 2 folderu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...