Skocz do zawartości

[Pytanie]lvl

Wreav

Rekomendowane odpowiedzi

Maksymalny poziom to 30. Ile zajmie Ci wbicie tego poziomu to zależy od tego ile będziesz grał, nie jesienny wróżyć z fusów. Co do korzyści to nie wiem, sam mam dopiero 10 poziom, ale od 30 lv można grec gry rankingowe. Skiny oczywiście, że są. Można je kupowac za walute do kupienia poprzez smsy oraz za walutę, która otrzymujemy po każdej zakończonej rozgrywce.

Dodatkowo jeśli osiągniesz 30lvl przed zakończeniem bety,dostaniesz skin do Ymira "Cacodemon".Co do skinów,większość jest za same favory(normalna waluta) ale są też lepsze skiny za gemy(waluta premium).Za wbicie na postaci master lvl,czyli zdobycie 100 workship'ów masz możliwość kupienia do tej postaci Golden skina,co daje ci złotą ramkę.

^^Ktoś mnie uprzedził xD

Maksymalny level to 30

Mam 16 lvl gram od miesiąca z krótkimi przerwami 1-2 dni.

Jak osiągniesz maksymalny level to do końca bety można otrzymać nowy skin dla Ymira oraz możesz grać w gry rankingowe.

Favory są darmowe, po każdej grze dostajesz jakąś tam część, jeśli jest to wygrana i jest to twoja pierwsza wygrana w dniu dostajesz +100 favorów, są także gemsy które możesz kupić lub zarobić wypełniając ankiety.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]lvl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...