Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Alistria - Jak rozpakować plik?


CiemnaStrefa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Mam pytanie, otóż chciałem sobie wgrać pliki serwerowe do moda, tylko że one są spakowane do archiwum którego nie da się otworzyć ani rozpakować.

 

Jakieś rady?

"Bądź życzliwy, gdyż każdy kogo spotykasz toczy ciężką bitwę" - Platon

Opublikowano

A czym rozpakowujesz ? Pewnie winrarem (podejrzewałem to już po zobaczeniu tego tematu) - pobierz program 7zip i nim rozpakuj

 

Próbowałem 7zipem i winrarem i to samo.

 

 

No to wszystko masz jasno opisane.

Albo nie możesz tego otworzyć, bo np. nie otwiera Ci tego formatu (co dziwne), albo pliki został uszkodzone/źle pobrane.

Pliki na pewnie nie mogą być uszkodzone ponieważ Client mi działa i było one patchowane przez autopatchera.

"Bądź życzliwy, gdyż każdy kogo spotykasz toczy ciężką bitwę" - Platon

Opublikowano

Paczka 7z to jest zwykła paczka epk ze zmienionym rozszerzeniem.

Naprawdę na to nie wpadliście?

 

Pozdrawiam wszystkich co próbowali WinRAR'em rozpakować. xD

0LsM05U.png

Opublikowano

Paczka 7z to jest zwykła paczka epk ze zmienionym rozszerzeniem.

Naprawdę na to nie wpadliście?

 

Pozdrawiam wszystkich co próbowali WinRAR'em rozpakować. xD

 

 

to jak to zmienic i dostac sie do tych plikow

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...