Skocz do zawartości

[Pytanie]Xbalanque - jak tym grać ?

Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem sobie kolejną postać do gry - Xbalanque jednak jest trudna do opanowania, mam słabe staty na niej i łatwo mnie zabić.

Proszę o przedstawienie taktyki, buildu do tej postaci, tu jest szczególna prośba do osób które są obeznane w graniu tą postacią.

Za każda odpowiedź nagrodzę lajkami.

Proszę o pomoc.

Uwielbiam tą postać.

Zawsze miej aktywowanego 1 skila.Zabiera on manę tylko wtedy,gdy bijesz.Podnosi on twoje obrażenia.Miniony bij bez niego,gdyż nie warto tracić na nich manę.Gdy chcesz kogoś zabić,najpierw użyj drugiego,a następnie trzeciego skila.Zwiększy to obrażenia,gdyż 3 zadaje ich więcej,gdy przeciwnik jest otruty(drugi otruwa).Ulti przydaje się gdy jest kilku wrogów obok siebie,gdyż nakłada stuna.

Ja na start kupuje Warrior tabi-Deveurer's gloves-Rage-Bloodforge-Deathbringer-Hydra's lament.

Mam speeda,kryty,%Cooldown,lifesteal i niezłe hity.

Zapomniałem dodać,że 3 jest świetny do ucieczki,oraz można nim odskoczyć z ulta hadesa.

Dzięki, to z hadesem próbowałem do tego jest niezły jednak xbalanque zachowuje się jak papier można go szybko zabić jak się nie ucieknie...

Moje najlepsze staty to obecnie arena, no nic spróbuje twoim sposobem :P

/ Pomoglo, gra mi się teraz rewelacyjnie, najlepsze staty w teamie, wielkie dzięki lecą lajki i najlepsza/

Teraz magiczne słowo :D

Do zamknięcia <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]Xbalanque   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...