Skocz do zawartości

Jak usunąć wszystkie pliki z partycji C zostawiając jedynie system ?

NewKinect

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza opcja przywróci tylko pliki systemowe, nie usuwając nic innego z dysku C. Druga wyczyści cały dysk C i zainstaluj system z plików które posiada (lub przywróci - jak to woli to określać). Inne partycję pozostaną nietknięte.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Pierwsza opcja przywróci tylko pliki systemowe, nie usuwając nic innego z dysku C. Druga wyczyści cały dysk C i zainstaluj system z plików które posiada (lub przywróci - jak to woli to określać). Inne partycję pozostaną nietknięte.

Hmm, dzięki wielkie :) Najpierw spróbuje pierwszą opcje, a w ostateczności drugą. Wielkie dzięki za pomoc, łap + :) Pozdrawiam.

ha T_Thttp://scr.hu/1pmv/accv8

Nie kłam :\ I tak wiem, że mnie nie znasz!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Jak usunąć wszystkie pliki z partycji C zostawiając jedynie system ?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...