Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Nostidla.pl (Reaktywacja) - Nowy wygląd EQ


Tharel.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bRrfW5b.png


Witam!
Mam przyjemność przedstawić Wam nowy wygląd EQ na serwerze Nostidla.pl. :)

Taki cytat z Fanpage serwera:

Do pytających "Co będzie z naszymi kontami", niestety nie jesteśmy w stanie ich przywrócić, ponieważ nie mamy bazy serwera, aczkolwiek na start damy jakiś bonus, który minimalnie pokryje stracone rzeczy. Na razie nie powiemy co to będzie, zostanie to jeszcze kilkakrotnie przemyślane.

Na zachętę screen z nowego wyglądu ekwipunku, więcej o serwerze wkrótce!



Fanpage:

https://www.facebook.com/Nostidlapl

 

1381546_250433798438153_212850454_n.jpg

Nic dodać nic ująć! :)

(Pozdrawiam Teodora)

Opublikowano

Mhmmm fajne a bedzie opcja do zmiany na standardowe okno ?

Nie, ta zmiana na stałe zamienia wygląd ekwipunku, ale zapewniam, że jest on bardzo wygodny nawet na małych rozdzielczościach, a zostanie to bliżej pokazane na filmiku, który się pojawi do tygodnia. :)

 

@down

Hahaha xD ew. to poprawimy jeszcze. xD

Opublikowano

No, dosyć fajna ta morda :P

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie, jakieś konkrety kiedy official/beta ?

Wszelkie daty itp. będą podawane na YT/Fanpage. Aktualnie pracujemy nad serwerem oraz nad reklamą, dlatego trzeba cierpliwie poczekać :)

Opublikowano

dajcie chociaż wybór bo nie każdemu takie okno będzie się podobać np. mi to okienko się nie podoba i wolałbym standardowe :)

Opublikowano

dajcie chociaż wybór bo nie każdemu takie okno będzie się podobać np. mi to okienko się nie podoba i wolałbym standardowe :)

NIe wiem czy zdajecie sobie sprawe ale nikt source game raczej nie posiada a z pewnoscia nikt na tym forum

aFMA3pg.png

Opublikowano

NIe wiem czy zdajecie sobie sprawe ale nikt source game raczej nie posiada a z pewnoscia nikt na tym forum

 

W tym przypadku nie potrzeba grzebać w game bo nie zmienił rozkładu slotów.

0LsM05U.png

Opublikowano

Stara dobra nostidla miała setki napaleńców , lecz niestety padła , topka sprzedala eq i konta i wyjawili prawde jak dawali im eq

 

KENNEN !!!!!!!!!!!!!! Dalbym ss ale post dawno usuniety :D]

 

 

Ale server mimo to polecam

 

//Hellereq

TheLanser_eune_115_0_logo.png


W tym sezonie mam zamiar mieć Platyna V minimum :-)



Na West Silver V ,ale jak ktoś grał to wie ,że na nordicu


,, zawyżone elo ''

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...