Skocz do zawartości

Sid Meier's Civilization V - Da Się usunąć budynki typu ,,kopalnia" ?

Natan17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W Cywilizację V gram od niedawna ( wczoraj :D ) i postawiłem moją kopalnię w złym miejscu i czy da się ją jakoś usunąć/przenieść ?

Było by mi to bardzo potrzebne :) Złoża żelaza są widoczne na mapie więc chce koło nich zrobić kopalnię , robię lecz ta druga stoi w kompletnie niepotrzebnym miejscu więc chce ją usunąć.

Parę małych pytań:

1. Gram Napoleonem i moje miasto ,,Paryż" domaga się Marmuru, więc jak go dostać ?

2. Znacie jakąś dobrą taktykę na zaatakowanie miasta? Mam łuczników , wojowników , statek wojskowy i potrzebne mi żelazo na katapulty.

3. Co jakiś czas gra mi pokazuję że mam do zbudowania nowy projekt, więc chce go zbudować lecz nie wiem jak, na liście budynków się on zapisuje ale na mapie go jako tako nie widać więc nie wiem czy to ma tak wyglądać ( jak tak to trochę lipnie ), z listy jak go wybieram to mogę go tylko sprzedać.

Wiem że trochę nie ogarniam ale proszę o pomoc :)

Sam aktywowałem grę dopiero dziś. Chyba mamy nawet z tego samego źródła. :P
Mogę Ci polecić serię filmów instruktażowych na YouTube kolesia Kern3lly. Z nich dowiesz się wszystkiego.
Jest ich około 20 każde po około 30 min. :) Masz tu link do pierwszego odcinka.

76561198093115115.pngAddFriend.png

• 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Sid Meier's Civilization V   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...