Skocz do zawartości

[Szukam] Skryptu do nidalkii

CraSh.

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię by takie coś było, jej dzidę da się uniknąć a im dalej cel tym mocniejsze obrażenia, skrypt musiały przewidzieć 2 rzeczy, to że cel będzie stał i to że cel się ruszy po wypuszczeniu dzidy, Problem w tym, że musiałby znać kierunek w którym cel się poruszy, co jest wręcz niemożliwe, powiem że samemu można się nauczyć rzucać dzidami, trochę to zajmuje, lecz daje wiele satysfakcji z zabicia przeciwnika uciekającego do bazy.

Ty wątpisz a ja wczoraj z działu vip pobierałem skrypt i bibliotekę i wszystko tylko do dzidy czyli Q

W grze w sumie po tym skrypcie nic się nie zmienia tyle, że jak masz wroga w zasięgu swojego Q to pokazuje Ci się okrąg, potem dusisz tylko klawisz przypisany do skryptu (ja wybrałem sobie spację) i powiem Ci, że sam byłem w szoku jak ten skrypt celuje. Nawet jeżeli cel jest w ruchu oblicza sobie prędkość i gdzie będzie cel, rzuca i trafia no chyba, że cel zmieni kierunek ruchu to nie trafia zawsze. W moim przypadku jakieś 90 % było trafiane więc zachęcam każdego do kupienia VIPa

Edit: forum już działa więc z darmowych to masz skrypty:

http://botoflegends.com/forum/topic/1131-script-nidalee-the-rapist/

http://botoflegends.com/forum/topic/6358-script-nidalee-never-miss-a-q-free/

Lub plugin do Sida auto carry jaki bym Ci polecił:

https://bitbucket.org/BoLPain/scripts/raw/1dec040fa2c740c0001058ef2e54e7d4fd19b2f4/Common/SidasAutoCarryPlugin%20-%20Nidalee.lua

kopujesz kod, zapisujesz jako SidasAutoCarryPlugin - Nidalee.lua i wiadome wrzucasz do folderu Common w BoL

Kiedyś DarkOrbit, aktualnie League of Legends

andhg1.jpg

Wątpię by takie coś było, jej dzidę da się uniknąć a im dalej cel tym mocniejsze obrażenia, skrypt musiały przewidzieć 2 rzeczy, to że cel będzie stał i to że cel się ruszy po wypuszczeniu dzidy, Problem w tym, że musiałby znać kierunek w którym cel się poruszy, co jest wręcz niemożliwe, powiem że samemu można się nauczyć rzucać dzidami, trochę to zajmuje, lecz daje wiele satysfakcji z zabicia przeciwnika uciekającego do bazy.

Nie wprowadzaj go w błąd.

VIP Prediction działa naprawdę dobrze, trafia dużo częściej niż normal. PROdiction, które aktualnie znajduje się w private repo. Kaina trafia prawie wszystko (według Anonymousa 14/16 Q Nidalee, z tego co wczoraj mi mówił).

Nie wprowadzaj go w błąd.

VIP Prediction działa naprawdę dobrze, trafia dużo częściej niż normal. PROdiction, które aktualnie znajduje się w private repo. Kaina trafia prawie wszystko (według Anonymousa 14/16 Q Nidalee, z tego co wczoraj mi mówił).

sprzedaje ktoś Vipa za psf, bez odsetek? i czy 50zł by styknęło? :P

a i prawda, vip trafia lepiej bo patrzyłem na yt.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Szukam] Skryptu do nidalkii   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...