Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] GTA IV - Spolszczenie.


Calme

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo, mógłby ktoś podesłać link do spolszczenie GTA IV w wersji Steam? Mam jedno, ale ono zmienia intro na początku gry na jakieś gówniane, dlatego go nie chce. Najlepiej jakiegoś torrenta, lub na darmowym hostingu. No jak już jest nawet na tym chomikuj czy innych to z uwagi, że to reflink wyślijcie na PW. Byle to nie było to spolszczenie o którym napisałem wyżej i by było zgodne z wersją Steam. :)

 

Nagroda - Like (jak się limit odnowi). :)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

W ogóle to ci powiem coś bo ostatnio o tym czytałem.

 

Żadne spolszczenie nie ważne do jakiej wersji gry. Żaden MP też nie ważne do którego GTA. Nie ''wspiera'' Steama :P

To co dał TheQuarK działa dobrze. ;)Tylko że to też zmienia intro. Przy instalacji wybrałem wersje "Steam" z dwóch dostępnych, następnie podałem ścieżkę do katalogu i już wszystko działa. ;) Ja mam wszystkie części GTA na Steam i nie mam żadnych problemów. Nawet SAMP działa w GTA SA jak się trochę poczyta. ;) Dzięki za pomoc. ;)

 

Proszę nie zamykać, może będą jeszcze inne propozycje. ;)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Chodzi o to, że nie wspierają bo na multi sobie nie pograsz bez cracka. Jako przykład podaje Gta Sa

 

To co dał TheQuarK działa dobrze. ;)Tylko że to też zmienia intro. Przy instalacji wybrałem wersje "Steam" z dwóch dostępnych, następnie podałem ścieżkę do katalogu i już wszystko działa. ;) Ja mam wszystkie części GTA na Steam i nie mam żadnych problemów. Nawet SAMP działa w GTA SA jak się trochę poczyta. ;) Dzięki za pomoc. ;)

Proszę nie zamykać, może będą jeszcze inne propozycje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...