Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS]Cała prawda o Flourine o serwerze Ravians.pl


PersergaGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://imageshack.us/photo/my-images/24/soql.jpg/

a gdy weszłem na postać rozmowa z Flourine :http://imageshack.us/photo/my-images/4/i7sp.jpg/ lecz potem mówił że moge grać WoW

a tu macie wczorajsze ssy jak to team nie dal im bana za takie cos a wy byscie im dali?

 

http://imageshack.us...s/812/o17w.jpg/

http://imageshack.us...es/22/9f3d.jpg/

http://imageshack.us...s/708/xush.jpg/

http://imageshack.us...es/34/e6bs.jpg/

http://imageshack.us...s/401/nyfg.jpg/

Pozdrawiam FLourine i jego pro elo team ;)

P.S Flourine to juz 3 serw

nie polecam gry na tym serwie ;)

Opublikowano

Ej 3 ?... No niestety ja myślałem , że 2 no niestety wiesz więcej niż ja .

płacz dalej

 

Ej 3 ?... No niestety ja myślałem , że 2 no niestety wiesz więcej niż ja . To z ratami to harnaś pisał . Coś jeszcze bo ja tu widzę SS z expienia ? :(

to wczorajsze ssy co mowiles zebym wrzucil na forum... a te 1 dwa ssy to sa dzisiejsze a te wczorajsze pokazują jakie macie fajne zasady na serwie mozna wulgi tyrać się gratuluje zasad w grze

Opublikowano

Nie podoba się serwer ? to idź na ravie i wydaj 1000 zł na is

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Człowieku, nie dość że trollujesz cały serwer, Twoje zachowanie jest po niżej krytyki, nastawiasz graczy przeciwko siebie.
Zachowujesz się jak dzieciak na forum, wyzywasz. A teraz zgrywasz pokrzywdzonego baranka ?
Śmieszny jesteś.

1.png


Kliknij w sygnaturę aby przejść do Prezentacji !

Opublikowano

Człowieku, nie dość że trollujesz cały serwer, Twoje zachowanie jest po niżej krytyki, nastawiasz sobie graczy przeciwko siebie.

Zachowujesz się jak dzieciak na forum, wyzywasz. A teraz zgrywasz pokrzywdzonego baranka ?

Śmieszny jesteś.

a kto zaczął wyzywać? Wy ...

Opublikowano

pewnie offnął logo bo ja bym wbił znów xD



Tego nie unikniesz. Tak to jest jak są nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich stanowiskach.

dokładnie miał serwer Tanirus upadł po tygodniu Ravians padl po tygodniu teraz nowa odsłona tydzień później padnie pewnie znów



dodam jeszcze że offke dali przez to ze byly bugi mowili ze all naprawia a widzialem jeszcze 3 bui ktore nie naprawili xD

Opublikowano

I właśnie w takich chwilach mam myśli , że jestem bardziej inteligentny od tych 14/15 latków , którzy hejtują mimo iż sam mam tyle.

hahahahhaahahahahahahahhahahahahahah inteligętniejszy? hahahahahahahhahahahahahahahahah jasne

Opublikowano

 

Macie GG tej suki spamcie jak idzie:)

 

 

 

46056081
 

prawidłowo ;)

 

hahahahahahah ravians padł gratulejszyn!

 

gratulację FLourine padł ravians !

 

Macie GG tej suki spamcie jak idzie:)

 

 

 

46056081
 

 

 

OOOOOOOOO Widze logowanie włączone ide wpisać sb komende.

dobrze rozpierdalaj serwer! podaj komende na PW to tez bd rozpierdalal

Opublikowano

I właśnie w takich chwilach mam myśli , że jestem bardziej inteligentny od tych 14/15 latków , którzy hejtują mimo iż sam mam tyle.

Przecież chwaliłeś mi się,że masz 15 lat i jesteś dumny z tego,że tak duzo umiesz w takim wieku!

Opublikowano

http://imageshack.us/photo/my-images/24/soql.jpg/

a gdy weszłem na postać rozmowa z Flourine :http://imageshack.us/photo/my-images/4/i7sp.jpg/ lecz potem mówił że moge grać WoW

a tu macie wczorajsze ssy jak to team nie dal im bana za takie cos a wy byscie im dali?

 

http://imageshack.us...s/812/o17w.jpg/

http://imageshack.us...es/22/9f3d.jpg/

http://imageshack.us...s/708/xush.jpg/

http://imageshack.us...es/34/e6bs.jpg/

http://imageshack.us...s/401/nyfg.jpg/

Pozdrawiam FLourine i jego pro elo team ;)

P.S Flourine to juz 3 serw

nie polecam gry na tym serwie ;)

Ipee boze ty jestes dzieciakiem , sam go obrazasz a potem lizesz mu dupe i wszystkich wyzywasz poczym dajesz ss jak tylko cb wyzywaja i nigdy pelnych ss nie dajesz

 

http://scr.hu/1iu0/7rtnk

 

Chciał wywalone?

Proszę bardzo macie wyżej liczbe osób online na serwerze:)

Jpd jaki ty nie dojebany jestes , logowanie padlo po czym osoby sie tepaly na mapki i ich wywalalo a teraz pisalo 17 bo odpalil 2ch i dopiero ludzie sie zaczeli logowac a normalnie 250osob gra dac ci ss jak odpali serwer i 1h pozniej ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...