Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie będziecie grać po fuzji


MrHubol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zostaje na monku szkoda aby się zmarnowaly 2 postacie 100 lvl+, jedna 98 i 95

 

zostaje na monku szkoda aby się zmarnowaly 2 postacie 100 lvl+, jedna 98 i 95

 

zostaje na monku szkoda aby się zmarnowaly 2 postacie 100 lvl+, jedna 98 i 95

Opublikowano

Cóż.. miałem nadzieję, że scala Syriusz oraz Solar ponieważ ja grałem na Syriuszu, a kumpel na Solarze, ale wygląda na to, że się przeliczyłem. Jeżeli będzie ochota i czas to zapewne na Androsie (tak przy okazji, podoba mi się nowa nazwa).

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Miałem eq na S24 i S17 (Phantos i Elares).

Skoro ich nie połączyli, raczej odpuszczę sobie grę. Jednak cieszę się z łączenia, dzięki temu szybciej sprzedam eq.

Opublikowano

Miałem eq na S24 i S17 (Phantos i Elares).

Skoro ich nie połączyli, raczej odpuszczę sobie grę. Jednak cieszę się z łączenia, dzięki temu szybciej sprzedam eq.

Nom, całkiem dobry +, wzrośnie sprzedaż kont, będzie można zarabiać.

 

Ja chciałbym sobie zagrać na Solarze lub Androsie, nie wiem gdzie będzie się bardziej opłacało, dlatego przeczekam jakiś czas i zobaczę jak ceny na Androsie się pozmieniają.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Salos. Ponieważ będą scalone 3 serwery z największą liczbą graczy (nie licząc solar)

67726388604270515055.jpg

46910951821534372332.gif

 


Jeżeli Ci pomogłem LIKE!

Opublikowano

Salos. Ponieważ będą scalone 3 serwery z największą liczbą graczy (nie licząc solar)

w Diumar będzie połączone 5 serwerów + wrócą starzy gracze i dojdą nowi.

tam będzie hardkor w dodatku że na tych serwerach znajdują się najlepsze gildie w całym Metin2 PL

Szukasz dobrego serwera MEDIUM ?



[ ZOBACZ ]


Link do prezentacji


http://www.mpcforum.pl/topic/1104825-illusionmt2dedyknowy-medium/

Opublikowano

w Diumar będzie połączone 5 serwerów + wrócą starzy gracze i dojdą nowi.

tam będzie hardkor w dodatku że na tych serwerach znajdują się najlepsze gildie w całym Metin2 PL

Ja już zebrałem ekipę :D Mam konta na Agronasie i na Arkatnesie <3 Jestem taki ucieszony tą nowiną, że arkatnes + agronas :D

Take it easy my friend

Opublikowano

Jak już będe wracać to na Androsa

 

Candia <3

TheLanser_eune_115_0_logo.png


W tym sezonie mam zamiar mieć Platyna V minimum :-)



Na West Silver V ,ale jak ktoś grał to wie ,że na nordicu


,, zawyżone elo ''

Opublikowano

Pewnie, że Samos... Starych drzew się nie przesadza ^^

 

Ludzie będą grali tam, gdzie "przyporządkują" ich serwer, przecież to dość oczywiste.

Czy twoja wyobraźnia jest aż na tyle biedna, że nie może sobie wyobrazić tego, że fuzja serwerów przyciągnie również NOWYCH graczy lub tych co wracają po długiej przerwie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...