Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

★[Zapowiedz]★III Edycja Serwera Survival + Frakcje!Piątek godzina 18:30START!Masa pluginów, fajne rozwiązania!Wejdz przeczytaj!


Veneficium

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jebnij.png
IP Serwera 46.29.18.151:50000
Sloty 320
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
End: Tak
BialaLista: Nie
Dlaczego nasz serwer a nie inny?
Po pierwsze wydajemy już III edycje serwera co znaczy dla Was tylko i albo, aż, że serwer nie padnie po tygodniu.
Dodatkowo na serwerze nie ma osób z rangą administrator! Nie ma rozdawania itemów swoim kolegom/koleżankom! Teleportowania graczy do baz i niszczenia przez administracje tego co zwykły gracz osiągnął cięzką praca.
Co możecie spotkać na serwerze?
*********Kopalnia********
Pierwsza podstawowa sprawa to nie spotkacie otherdropa. Przez poprzednie dwie edycje owy dodatek był. Teraz wymyśliliśmy cos innego co nie zaburza normalnej gry!
Caly świat na której przyjdzie Wam walczyć o życie jest podwyższony.
Wygłada to następująco!
Najniższy punkt to woda-Jest ona umiejscowiona na 190klocku(widac to w lewym górnym rogu)
Na poniższym zdjęciu widać ilość złóż za pomocą xraya.
Myślę, że ta ilość itemów pod ziemia wystarczy by zdobyć diamenty i wystarczajaca liczbe expa
*********Macie dosyć zwykłych mobów z ilościa hp na jeden strzal miecza?*********
U nas znajdziecie różne moby o różnej liczbie życia.
Teraz zabicie moba to już nie lada wyczyn.
Oczywiście supermoby spawnia sie mniejszej ilości więc nie macie co się bac fali wścieklych szkieletów ubranych w diaxowa zbroje mających 300hp.
Ognisty Wilk
post-562962-0-08669200-1382028533_thumb.png
Szalony Stefan
post-562962-0-70616000-1382028568_thumb.png
*******Założenie gildi to koszt 64sztuki zelaza.********
********Do dyspozycji na start dwie areny********
Mobarena(oczywiście z nagrodami)
post-562962-0-72785800-1382028727_thumb.png
Paintball'a
post-562962-0-72785800-1382028727_thumb.png
*******Znudziły Ci sie normalne potiony?********
Nie ma sprawy u nas znajdziesz ich o wiele wiecej
Niektóre spowodują, że zaatakowany gracz straci zwrok lub też będzie miał mdłości.
*******Dodatkowy plecak dla osób które lubią kopać********
Ilosc slotów plecaka zależna od rangi na serwerze.
plecakk.png
*******TnT**********
Tak, tak, tak na naszym serwerze TnT niszczy obsydian.
*******Nie lubisz craftować rzeczy poprzez normalny crafting?*********
Mamy coś dla Ciebie. Szybsze craftowanie itemów bez konieczności wkładania itemów do craftingu. Wystarczy, że potrzebne surowce bedziesz mieć w plecaku!
Klikasz na Crafting Table i na gorze masz opcje co mozesz wycraftowac z itemów jakie masz w plecaku(wystarczy na to kliknąć by item znalazł się w Twoim plecaku)
craftings.png
********Statystyki******
Dla tych dla których ważne są statystyki specjalny panel pokazujacy rózne rzeczy, w tym KDR, ilość śmierci, ilość zabójstw.
W każda sobote osoba należaca do Topki PvP dostanie nagrodę! Zabijaj i nie gin!
Na serwerze znajdziecie również:
-Kasę
-Sklep (możliość sprzedaży itemow i zakupu spawnerów oraz ich zmiany za kasę na spawner wybranego moba)
-Magiczne czaszki -Możliwość craftowania specjalnych głów które będą bronić Wam bazy przed mobami!
Zapewniamy:
- Prawdziwy dedykowany serwer, nie slotowiec! Co za tym idzie bezlagową grę.
- Dopasowane pluginy tak by gra była miła i śmieszna oraz ekscytująca.
- To, że serwer nie upadnie po tygodniu.
- Bezstresową grę
- Miłą atmosferę.
- Eventy organizowane przez właściciela, spleef oraz wiele wiele innych.
- Automatyczny sklep z itemami i rangami.
I jeszcze jedno info o rangach na serwere.
Kasa zebrana poprzez zakupione przez Was rangi trafia na opłacenie nie byle jakiego serwera. Nasz serwer umiejscowiony jest w Polsce. Co gwarantuje niski pingi do serwera. Na serwerze znajdują się 64gb ramu.
Za każdą pomoć finsową dziękujemy! Dzięki temu serwer istnieje i sie rozwija.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Start 18/10/13 Godzina 18:30
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...