Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Jak wgrać skiny broni i żołnierzy oraz zmiana endsounda na promodzie


Xerses

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam, dziś pokaże wam jak wgrać skiny żołnerzy , broni jak i własny endsound.


P.S Wszystko jest mojego autorstwa ja nie kopiuje.


WGRYWANIE SKINÓW


1. Tworzymy archiwum z rozszerzeniem .iwd (jak nie umiecie to możecie znaleść serwer gdzie były skiny i usunąć całą jego zwartość)i nazywamy je np z_skiny albo z_skins można również zz_skiny lub zz_skins.


2. Otwieramy archiwum za pomocą 7-Zip i bierzemy Otwórz archiwum (te ze strzałką)i wybieramy zip.


3. Tworzymy w archiwum folder images i do niego wchodzimy.


4. Pobieramy jakiegoś skina najlepiej ze strony : http://cod4.gamebanana.com/skins/cats/2212


5. Otwieramy archiwum ze skinem i szukamy czegoś takiego (to przykład) weapon_ak47_col.iwi (może być też c.iwi).


6. Logujemy się na nasz FTP po czym wchodzimy w folder mods/nasz promod i tam wrzucamy nasze archiwum ze skinami.


7. Logujemy się na nasz Fast Download po czym wchodzimy w cod4/mods/nasz promod i tam również wklejamy nasze archiwum. (Jeżeli nie mamy to tworzymy je tak: Logujemy się na FD po czym tworzymy folder cod4 , potem wchodzimy do niego i tworzymy folder mods jak mamy własne mapy to również maps. Wchodzimy do mods i wrzucamy wszystko co jest na naszym web ftp (mowa o promodzie).


8. Restartujemy serwer po czym zacznie nam pobierać skiny.


ENDSOUNDY


1. W archiwum promodlive211.iwd mamy folder sounds , usuwamy go.


2. Tworzymy archiwum np rwe_sounds (stara nazwa klanu w którym byłem)


3. Tworzymy foldery (w archiwum): sounds i w sounds promod.


4. To chyba najtrudniejsza część. Wchodzimy na stronę http://cut-mp3.com/ i przycinamy najlepsze momenty naszych 3 ulubionych piosenek góra 5-10 sekund. po czym zmieniamy ich nazwę na planted , destoyed , defused.


5. Następnie wchodzimy na http://online-audio-converter.com/pl/

i konwertujemy pliki mp3 na wav.


6. Wrzucamy je do archiwum a tak dokładnie do sounds/promod (folder promod w archiwum)


7. Wrzucamy na Web FTP i FD do naszych folderów z promodem.


8. Restartujemy serwer.



Proszę o propozycję w komentarzach jaki chcecie następny poradnik może jak wgrywać pluginy mapy i zmieniać muzykę i spraye w deathrunie. Może jak zmienić kolor licznika rund graczy i czasu w deathrunie? Jak możecie to piszcie komentarze czy się może kiedyś przydać.


Narka.


Dodane są zdjęcia możecie je zobaczyć.

post-767918-0-11195300-1382006888_thumb.jpg

post-767918-0-64066300-1382006894_thumb.jpg

19.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...