Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Call of Duty] Jak wgrać skiny na serwer promod.


Xerses

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam,

W tym poradniku pokaże wam jak wgrać skiny broni na serwer promod... więc zaczynajmy.


1. Utworzyć archiwum z rozszerzenie .iwd czyli zz_skiny.iwd albo zz_skins.iwd .


2. Żeby otworzyć ten plik najlepiej użyć 7 Zipa i wciskając prawy przycisk myszki klikamy na 7Zip ----> Otwórz Archiwum (te z strzałką) ----> zip .


3. W archiwum stworzyć folder images.


4. Wejść do folderu images.


5. Pobrać jakiegoś skina z



6. Wrzucić skin do folderu images (skin ma rozszerzenie .iwi)


7. Wrzucamy pliki do naszego FTP (najlepiej przez filezille)


8. Dodajemy archiwum do Fast Download czyli logujemy się (jak nic nie mamy w fd to trzeba stworzyć folder cod4 , potem w folderze cod4 stworzyć folder mods i w folderze mods stworzyć folder z nazwą naszego promoda i tam wgrać wszystko co jest w naszym FTP) i wgrywamy archiwum z skinami.


9. Restartujemy serwer po czym na niego wchodzimy


Efekt Końcowy można zobaczyć na moim serwerze promod 80.82.16.66:28908.


W następnym poradniku napiszę jak zastąpić pliki z głosami z promoda.

19.png

  • Aive zmienił(a) tytuł na [Call of Duty] Jak wgrać skiny na serwer promod.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...