Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| World of DarkLord - ASAN | FULL SEASON 2 | | Exp: 6666x - 9999x | Drop: 50% - 80% |


RevoltaAdmin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwerów Sezon 4, 6 i ex700+ jest już baaardzo dużo gdziekolwiek się nie poszuka w publikacjach.. brakuje starych sezonów z dawną atmosferą i weteranami dlatego póki co startujemy na S2 :)

 

Odpalamy najpierw Max Rate ponieważ trzeba za coś serwery utrzymywać które stoją na maszynie dedykowanej. Od momentu uzbierania przez ten serwer wymaganej kwoty, będzie kwestią tygodnia-dwóch żeby powstały kolejne 2 serwery. Max Rate ma 2 płatne funkcje (VIP i WS) więc stwierdziliśmy że najszybciej uzbiera potrzebną kwotę. Serwer Medium ma tylko płatne VIPy, a serwer LOW jest całkowicie darmowy.

Opublikowano

Poradzi ktoś jak wejść na serwer z systemem XP ? Dostaje DC przy wejściu na gre :)

1. jeśli nie masz to zainstalować .net framework 4.0

2. powyłączać wszystkie przeglądarki bo jakimś cudem niektóre strony powodują wyłączenie klienta

3. Na testach były problem i podstawowy Klient/Patch nie działają. Mimo systemu WindowsXP ściągnij i wgraj Patcha Win8 który jest w Download.

 

niedługo porawie cały Download i będzie tylko działający Patch i klient.

 

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...