Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

16GB ram 1600Mhz CL9 za 300zł? WTF!?! + Z77-G43 GAMING


BiałyPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwsze pytanie.

 

Witam, mam pytanie co sądzicie o tym ramie :

http://techplanet.pl/produkty/pamieci-ram/geil-ddr3-16gb4x4gb-1600mhz-value-plus-cl9,16170.html

Czy to nie fake? Czy cena niedługo urośnie do 500zł+ ?

 

Drugie pytanie.

 

Czy płyta główna Z77-G43 GAMING ma dobrą kartę dźwiękową czy lepiej dokupić? (Asus Xonar DG).

Jaką zintegrowaną grafikę ma procek i5 3570K? (Chodzi o model)

 

 

"Chciałbym się w końcu do czegoś przydać"

By BiałyPL

Opublikowano

Produkt niedostępny, ślepi czy głupi ? To ceny z początku roku

 

 

Były dostępne te pamięci - sam widziałem jeszcze dzisiaj rano, ale z tego co widzę to we wszystkich sklepach już się wyprzedały :P Okazja jakich mało !

Dokładnie, dziś koło 10-11 było dostępne ok 10 szt. Pytałem sie w zakładce 'zapytaj o produkt'. Widać już sie skończyły.

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Dziękuję, temat RAM'ów został zamknięty teraz chce odpowiedź na 2 pozostałe pytania. Która płyta główna jest lepsza g43 gaming czy g45 ??? Oraz jaki układ graficzny ma i5 3570K? (chodzi o dokładny model).

 

 

"Chciałbym się w końcu do czegoś przydać"

By BiałyPL

Opublikowano

Ok. Znam już odpowiedzi na 2 pytania. (Ramy te teraz kosztują ok. 420zł na techplanet. Warto je brać?)

 

Zostało jeszcze 1 pytanie Z77A-G43 GAMING czy Z77A-G45 ?

 

 

"Chciałbym się w końcu do czegoś przydać"

By BiałyPL

Opublikowano

A może byś uzasadnił odpowiedź? Bo nie wiem czemu akurat ją wybrać.

 

 

"Chciałbym się w końcu do czegoś przydać"

By BiałyPL

Opublikowano

Tyle, ze do gier 8gb to juz przyszlosciowo... a 16gb raczej fotołszop i inne wideło studia

 

G45

 

Lepsze sli/cf

Wiecej usb3.0

Znacznie chlodniejsza mobo czyli wiecej pokrecisz

 

Przecietny kowalski uzywa jedynie integry - do lepszych sluchawek/glosnikow dokup xonara dg1 lub lepsza ;)

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...