Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

<|> # xMiners.pl # <|> [Z] [1.6.4] [999 SLOTÓW] [PRZEJŚCIA MIĘDZY SERWERAMI] [PROXY] [NOWE MOBY] [PISTOLETY] [AUTORSKIE GILDIE] [100 NOWYCH ITEMÓW!]


xMiners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ldzd.png

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

Vfzd.png Xfzd.png Zfzd.png

Szukasz idealnego serwera do gry ze znajomymi?

Poprzednie serwery nie spełniły Twoich oczekiwań?
Nasz serwer jest inny!

xMiners, to serwer tworzony dla Was z dbałością o najmniejsze

szczegóły, dzięki czemu masz pewność, że poziom rozgrywki będzie

najwyższy, a przygody, które przeżyjesz niezapomniane!

== GOTOWY NA PRZYGODĘ?! ==

W takim razie dołącz już teraz i pokaż, że jesteś najlepszy!

START SERWERA : WKRÓTCE!

Phzd.png

» ADRES IP : xMiners.pl (mc.xMiners.pl)

» TYP : Survival/Gildie

» SLOTY : 300

» AUTORYZACJA : no-Premium

» WERSJA : 1.6.4

rjzd.png

felw3p.jpgSPOŁECZNOŚĆ felw3p.jpg

Gracze to dla nas rzecz priorytetowa.

Wspólnie dbamy o to, aby na serwerze atmosfera była jak najlepsza

i abyśmy wspólnie tworzyli jedną wielką społeczność. :-)

Wasze zdanie i propozycje dotyczące serwera są dla nas bardzo

ważne dlatego udostępniamy dla Was FANPAGE na którym pojawiają

się najświeższe informacje oraz forum oparte na legalnym silniku IP.Board!

felw3p.jpgWYDAJNOŚĆ felw3p.jpg

Denerwują Cię lagi u konkurencji? Masz tego serdecznie dosyć?
U nas tego nie doświadczysz nigdy, nawet przy dużej ilości graczy.

Posiadamy maszynę o wartości ponad 400zł oparta o super szybkie dyski SSD,

32GB RAMu DDR3, oraz 8-wątkowy procesor Intel Xeon.

My myślimy z głową. Nie wpuszczamy na serwer na raz 300 osób, jakby tego było mało

korzystamy z całkowicie modyfikowanego silnika, który wspiera wiele rdzeni, oraz

wydajniej generuje chunki, a itemy od razu wpadają do Twojego ekwipunku.

felw3p.jpgPISTOLETY | NOWE MOBY! felw3p.jpg

Tylko u nas bez żadnych modyfikacji spotkasz system pistoletów, karabinów

możliwych do craftingów, niesamowite nowe moby, oraz itemy!

Niemożliwe? U nas staje się możliwe!

felw3p.jpgSTRONA WWW felw3p.jpg

My nie ograniczamy się tylko do wtyczek na serwerze.

Nasza zaawansowana strona internetowa jest połączona niemal całkowicie

z serwerem, dzięki czemu korzystając z danych podanych przy rejestracji na stronie

sprawdzisz statystyki gildii, zaawansowane dane dowolnego gracza

np. wykopane surowce, czas spędzony na serwerze, a nawet przebiegnięta odległość!

Możesz też odzyskać swoje konto, lub zatwierdzić je

jako konto Premium łącząc się automatycznie z serwerami Minecraft.NET. :-)

felw3p.jpgDODATKI felw3p.jpg

Jesteśmy świadomi, że tradycyjny tryb rozgrywki Survival może się

po czasie znudzić. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom takich graczy i jako

wprowadzamy na serwer oryginalne dodatki np. automatyczne parkoury,

na których możesz zdobyć dodatkowe nagrody.

felw3p.jpgMAPA/GENERATOR felw3p.jpg

Nasza mapa wygenerowana jest przy pomocy autorskiego generatora,

dzięki czemu jest zupełnie inna niż wszędzie!
Nowe, niespotykane biomy, obeliski, dungeony i wiele więcej...

Serwerowy spawn zbudowany jest z największą starannością przez

znanych i utalentowanych budowniczych z największych projektów w Polsce m.in. Overland.

fnzd.png

qnzd.pngrnzd.pngsnzd.png

AvaterysPL r__d HempG

[H@] [PROGRAMISTA] [H@]

Ypzd.png

 

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

b4hsvn.jpg

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

qe03oe.jpg

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

2c3tsl.jpg

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

7yuago.jpg

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

qhx82g.jpg

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

 

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

Copyright © by xMiners.pl.

Wszystkie prawa zastrzeżone!

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

Opublikowano

Cieszymy się bardzo. ;)

Zaloookam :D

Moze nawet nagram serie na yt xD

Jeśli masz/macie jakieś pytania - pisać śmiało.

Co do serii na YouTube będzie dostępna ranga YouTuber. :-)

Dodatkowo nie wiemy, czy serwera nie będziemy musieli uruchomić w godzinach nocnych (2:00-3:00), aby zminimalizować lagi związane z ilością graczy, bo spodziewamy się około 300-400 osób na start, oraz ataków DDoS. ;-)

Opublikowano

Zakładanie gildii będzie za prawdopodobnie magiczną różdzkę, która będzie możliwa do craftingu, VIPy będą miały łatwiejszy crafting. ;)
Owszem, system cuboidów, ale bardziej zaawansowany od tych domyślnych, z systemem wojen i zabezpieczeń bardziej wydajnych.

Drop z kamienia, również dosyć zaawansowany, połączony z systemem statystyk. :-)

Opublikowano

A mam takie pytanie :D

Wojna będzie pomiędzy gildiami np tylko przez 72h i automatycznie zakończa ja ?

Powiększanie cubów ?

Opublikowano

Wojny, to póki co tajemnica. Zdradzę tylko tyle, że system walki jest dosyć ciekawy przez m.in. tzw. różdżki destrukcji. Więcej nie zdradzam. ;)
Powiększania cuboidów prawdopodobnie nie będzie. ;-)

Opublikowano

toooo czekam :D

My również czekamy, bardziej niż Wy... :D

Zrobimy rozpierdziel! ;)

 

Kolejna nieprzespana noc dla Was? Czemu nie... Piszemy aktualnie plugin na dropy, oraz przepisujemy połączenie z MySQL'em, aby było wydajniejsze. :-)

Opublikowano

@up dzięki za wyrażenie swojej opinii ale czemu tak sądzisz? Co skłoniło Cię do napisania tak rygorystycznie poniżającego Administrację posta :)

Opublikowano

Poprzednie edycje były na wysokim poziome ta też pewnie będzie, Ale co z tego jeśli znowu padnie...

Opublikowano

Poprzednie edycje były na wysokim poziome ta też pewnie będzie, Ale co z tego jeśli znowu padnie...

Przepraszam, jestem sponsorem/współwłaścicielem tego serwera i zapewniam Cię, że nie padnie ;) maszynę wykupuję co najmniej na miesiąc, więc jak tylko będą Gracze to serwer będzie stał. Nie wydaje tyle kasy tylko po to aby stracić :D

 

//Naprawdę dosyć takich bezsensownych dyskusji prowadzących donikąd... Widzimy się za ~ 2 tygodnie na serwerze, zobaczymy co będzie. ;)

Opublikowano

Wielkie dzięki za pozytywną i rozbudowaną opinię, mam nadzieję, że jest ona szczera. :-)
<p>Zrobimy wszystko, aby zaspokoić Twoje i nie tylko oczekiwania. ;)
Pozdrawiam,
~ Avaterys, wraz z całą administracją xMiners!

Opublikowano

My również bardzo czekamy, wraz z całą administracją. Motywacja jest po naszej stronie wielka, aby stworzyć dla Was coś niesamowitego, stworzyć niesamowitą społeczność! ;-)

Opublikowano

Przykład posta, który będziemy ignorować - jak na talerzu. ;-)

Zrób to co myśmy teraz zrobili, rzeczy, które są praktycznie niemożliwe i to w taki okres czasu (3 tygodnie), zainwestuj takie pieniądze w kilka, nie jedną, a kilka potężnych maszyn połączonych przez Proxy - porozmawiamy. ;)

Gdybym miał zamiar zamknąć ten serwer po tygodniu nie poświęciłbym takich pieniędzy i tylu czasu. Wybacz, nie jestem kretynem.

Opublikowano

Przykład posta, który będziemy ignorować - jak na talerzu. ;-)

Zrób to co myśmy teraz zrobili, rzeczy, które są praktycznie niemożliwe i to w taki okres czasu (3 tygodnie), zainwestuj takie pieniądze w kilka, nie jedną, a kilka potężnych maszyn połączonych przez Proxy - porozmawiamy. ;)

Gdybym miał zamiar zamknąć ten serwer po tygodniu nie poświęciłbym takich pieniędzy i tylu czasu. Wybacz, nie jestem kretynem.

jak widać nie ignorujecie takich postów. puste gadanie. co z tego że wydaliście (wydałeś) w chuj kasy na maszynę jak serwer po tygodniu padnie bo nic nie potrafisz dobrze zrobić?

Opublikowano

Zabieram się za to z doświadczonymi osobami, którzy mają spory staż, oraz wiedzę i nie znam ich tylko z internetu... ;-)

Każdy mój poprzedni serwer był tworzony w 3-4 dni, ten przygotowujemy już ponad 3 tygodnie, a jesteśmy ledwie w połowie prac.

Dosyć zbędnych dyskusji. Chcesz porozmawiać? Zapraszam PW/GG/Skype, nie ma problemu dla mnie.

Wyraziłeś swoją opinię, dosyć spamu.

Opublikowano

Sewer nie działa.

A umiesz czytać?

Jest to zapowiedź serwera, start wkrótce. ;-)

 

Wkrótce dodamy więcej informacji, oraz screeny naszego generatora.

Właśnie wszystko dopracowujemy, aby było mniej oceanów, oraz dodajemy ciekawe biomy. ;-)

Opublikowano

No dobra poczekam na ten serwer ,ale jeżeli ten też padnie ;/ to już u cb chyba nie pogram. Stworzyłeś wiele spoko serwerów itd... Ale no co , no padały tak ? a, więc czekam. Mam nadzieje że sporo ludzi będzie grało na SV+G bo bardzo mnie ostatnio tam ciągnie ;P

86226145013474567463.png

Opublikowano

@UP :

Dziękuję za miłe słowa, szczególnie, że są one od Ciebie i pomimo kilku porażek nadal jesteś dobrej myśli, my również... ;)

Poprzednie serwery to było tak naprawdę nic w stosunku do tego co teraz tworzymy - obiecuję. ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...