Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zostanę] Technikiem,Grafikiem,Twórcą Projektu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

h1sJebl.png

 

MVr0XTv.png

Pewnie nie jesteś tu przypadkiem oraz spoglądasz w ten temat szukając
człowieka do jednej z wyżej wymienionych dziedzin, albo zżera Cię ciekawość,
kto znów jest osobnikiem który chce zostać technikiem i zdobyć zaufanie...
Pierwsza myśl ? Nowy!? Tak, być może i nowy ale w usługach. Doświadczenie jest

sporadycznie większe , niż gdziekolwiek indziej spotykane. Preferuję od kilku miesięcy usługi

graficzne , techniczne, oraz tworzenie projektów. Chcesz się dowiedzieć więcej? Śmiało. Zapraszam niżej!

qH1Cs8K.png

Oferuję współpracę terminową, lub też bezterminową . Przyjmuję zlecenia, które wykonuję na określony czas

przez zleceniodawcę. Preferuję pełen profesjonalizm, kulturę oraz wykonywanie zleceń na czas.

Przechodząc do rzeczy, oferta preferowana opiera się na:

6Q8baxc.png OFERTA GRAFICZNA:

  • Tworzenie Stron Internetowych z Grafiką,
  • Tworzenie Layoutów do stron WWW,
  • Tworzenie Grafik do Klientów Gier ( tła,logowania etc.),
  • Tworzenie Tekstur do Map,
  • Tworzenie Interface ( Wyglądu w grze ) ,
  • Zapowiedzi, Dyskusje, Prezentacje ,

6Q8baxc.pngOFERTA TECHNICZNA:

  • Tworzenie Map do Gry ,
  • Tworzenie Modeli do Gry ( Bronie, Budynki ) ,
  • Tworzenie Klienta do Gry ( Odchudzanie, pak. , rozpak. etc ) ,
  • Tworzenie Plików Serwerowych ,
  • Tworzenie oraz Pisanie Questów ,
  • Tworzenie Serwera Metin2 od Podstaw ,
  • Usuwanie bugów , Odbugowywanie ,

6Q8baxc.pngOFERTA TWÓRCY PROJEKTU

  • Stworzenie Zgranego zespołu,
  • Postawienie Serwera Metin2 od Podstaw
  • Zabezpieczenie Serwera
  • Rozreklamowanie Serwera
  • Stworzenie czegoś całkiem nowego i ciekawego

BuPQUIh.png

78067495264432909509.png

 

Zv8jqG6.png

Współpraca , którą przedstawiam w żadnym stopniu nie jest do wykonywania

za "Posadę" , "% z is" od razu wspominam iż takie oferty niestety ignoruję.

Czekam na oferty z poważną gamą oraz wiadome gdyż cenię swój czas...

27lEJmx.png

Umiejętności nabywałem od samego początku gdy zaczęły pojawiać się w polsce

prywatne serwery metin2 ( 2008/9 rok ) Od tamtej pory, inspiracja wzrastała razem z doświadczeniem.

Posiadałem Dwa Dedykowane serwery Metin2 , które stały ponad pół roku każdy. Fakt , faktem nie był to

zbyt długi okres czasu i mogły one być do dziś, ale nie o tym teraz. Posiadam przeciętnie większą wiedzę

oraz doświadczenie, dlatego preferuję tutaj usługi ( ponoć profesjonalne ) - sprawdź Sam. Więcej informacji

zdobędziesz po rozmowie ze mną.

07715537328959789922.png

8h0nYok.png

Z racji tego, że jestem osobą w dorosłym wieku, liczę też na kulturę i wyrozumiałość.

Dlatego osoby , które mają zamiar skorzystać z oferty proszę o cierpliwość, gdyż ośmiornicą niestety nie jestem.

Gadu-Gadu:

44934972

TeamSpeak3:

Udostępnię podczas rozmowy na GG, lub PW na forum.

Pozdrawiam Inv3r™

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Proszę bardzo, ogólnodostępna tarcza w googlach :)

shield_designs_1_by_Wen_M.jpg

 

Więc jeżeli masz zamiar mi podawać zarzuty, zastanów się konkretnie.

Wen-M w odpowiedzi na Devi, umożliwił mi edycję tarcz więc mam również prawa do niej.

Pozdrawiam :)

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

@Topic. Po co tak spinasz @up?

 

 

@Może jakieś przykładowe pracę a nie napisy i logo, użyte z gotowych renderów ?

quest MPC_Shirek begin
state start begin
when Shirek.chat."Zostaw Mi Like" with pc.level >= 1 begin
say_title("Shirek:")
say("Jeżeli ci pomogłem")
say("zostaw motywującego like!")

Opublikowano

@Topic. Po co tak spinasz @up?

 

 

@Może jakieś przykładowe pracę a nie napisy i logo, użyte z gotowych renderów ?

 

Render nie jest gotowy, Nadaj efekt itd. poza tym, skoro wszystko jest gotowe, to tym bardziej moje tutoriale są zbędne na chłopski rozum ;]

Moje prace dostają osoby bezpośrednio podczas wiadomości.

Nie udostępniam swoich projektów ze względu na ludzi z którymi współpracowałem,

bo później będzie pieprzenie w temacie czego że owa część jest dokupiona.

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

F5

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

F5

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Nie polecam ,

 

Przelałem mu kase i czekam juz 3-2 tyg na zrobienie czegos co mozna zrobic w 4-3 dni (dodanie zbroji itd)

 

 

ostatnio mi obiecal zrobic 3 dni ostatnio dostalem info ze przekazal to jakiemus Leo , od Leo 0 info ... 0 kontatku pisze a on nic.

 

 

cierpliwosc mialem ale mi juz pomału wysiada jak mozna robic 2 tyg cos co w 4-3 dni zrobi jeszcze mu dalem gotowce nic nie musial robic z grafiki ^_^

 

 

 

// Zarzuty wycofam jak dostane co moje.

Opublikowano

Nie polecam ,

 

 

Przelałem mu kase i czekam juz 3-2 tyg na zrobienie czegos co mozna zrobic w 4-3 dni (dodanie zbroji itd)

 

 

 

ostatnio mi obiecal zrobic 3 dni ostatnio dostalem info ze przekazal to

jakiemus Leo , od Leo 0 info ... 0 kontatku pisze a on nic.

 

 

 

cierpliwosc mialem ale mi juz pomału wysiada jak mozna robic 2 tyg cos

co w 4-3 dni zrobi jeszcze mu dalem gotowce nic nie musial robic z

grafiki ^_^

 

 

 

 

// Zarzuty wycofam jak dostane co moje.

hhahahh.. Autorze Tematu. Wyzywałeś mnie od złodziei itd. A sam widzisz, że ty sam jesteś złodziejem. Okradasz klientów = BEZCENNE !

quest MPC_Shirek begin
state start begin
when Shirek.chat."Zostaw Mi Like" with pc.level >= 1 begin
say_title("Shirek:")
say("Jeżeli ci pomogłem")
say("zostaw motywującego like!")

Opublikowano

@ 2 UP,

Twoje zlecenie zostało przekazane w drugie ręce za Twoją zgodą, Osoba która miała Ci to wykonać miała się do Ciebie odezwać

i to zrobiła. Dzwoniłem przed chwilą bo aż mnie to zaciekawiło. A Twoje frustracje są wprost żenujące.

Skoro nie odpisujesz do Leo , to jakim cudem chcesz dowiedzieć się czy chłopak skończył zlecenie.

Doskonale wiesz, że aktualnie u mnie z czasem jest krucho, a zleceń teoretycznie nie ma.

Podjąłem współpracę z Restia.eu , więc tymczasowo mój czas jest ograniczony.

 

@UP. Nie napisałem że jesteś złodziejem, w żadnym tego słowa znaczeniu.

Jedyne co napisałem to że jesteś chamskim typem, z rasistowskim i stalinowskim nastawieniem,

które jedynie może bykom jajka huśtać . Tymczasem żegnam się z Tobą bo jesteś wnet osobą żenującą.

 

P.S

 

http://scr.hu/0x2o/cpi6i

#SW4G , że robisz przekręty ludziom na 30zł, a zarabiasz ponoć same kokosy ^^ High Five

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

@Up. Po po pierwsze zmień ton bo nie jestem twoim kolegą. Po drugie naucz się pisać ( znaki inter.) Stalina mogę mięć, w Polskim prawie nie jest to zakazane. A na tym forum tym bardziej. Po trzecie, nie biorę zleceń za marne 30zł bo 30zł to mam w 1min. Po czwarte, naucz się definicji słowa "rasizm" bo chyba nie pojmujesz tego ;/

 

 

Chcesz to możemy się spotkać jutro przed magnolią (Wrocław) Bo wyjeżdżam w next week.

quest MPC_Shirek begin
state start begin
when Shirek.chat."Zostaw Mi Like" with pc.level >= 1 begin
say_title("Shirek:")
say("Jeżeli ci pomogłem")
say("zostaw motywującego like!")

Opublikowano

OK z inverem sie wszystko wytlumaczyło:P

 

Narazie mysle ze bedzie ok do Czwartku maxykmalnie mam dostać zlecenie we czwartek się odezwę:P co i jak

 

Shirek i widzisz i teraz juz widać kim jesteś spotkać? po co? bedziecie sie bić? przestańcie jak chodzilem do gim to tak bylo ale nie teraz panowie ogar...

 

a pozatym ja na miejscu Invera bym sie nie odzywal i nie hejtował. Shirek nie ma co robić wróci ze sql i siedzi przed komputerem. więc róbcie jak chcecie.

Opublikowano

@Up. Nie chodzę na razie do szkoły. Na razie only Praktyki. A czy ja powiedziałem, że się będę bił? Zobaczyłem, że Wrocław ma pod avkiem to chciałem się spotkać i udowodnić, że nie jestem "dzieckiem"....

quest MPC_Shirek begin
state start begin
when Shirek.chat."Zostaw Mi Like" with pc.level >= 1 begin
say_title("Shirek:")
say("Jeżeli ci pomogłem")
say("zostaw motywującego like!")

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...