Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W jakim programie mogę zrobić film animowany?


Gangstuch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Chciałbym Was spytać w jakim programie można zrobić filmy animowany, coś w stylu asdf movies. Chciałbym się wziąć za to poważnie, także chciałbym też zacząć to robić w programie o dużych możliwościach. :) Coś słyszałem o programie od Adobe (chyba), tylko właśnie nie wiem jakim, nie pamiętam.

 

Pojawia się też drugie pytanie - czy kupno tabletu graficznego pomoże mi w moich planach? :) Interesuję się kupnem Tabletu Bamboo, myślę , że na początek może być w porządku. Do 300 zł.

 

 

Opublikowano

Siema. Chciałbym Was spytać w jakim programie można zrobić filmy animowany, coś w stylu asdf movies.

Toon boom studio/harmony/animate (płatne)

 

 

Coś słyszałem o programie od Adobe (chyba), tylko właśnie nie wiem jakim, nie pamiętam.

Adobe Flash lecz lepsze są programy toon boom (płatne)

 

 

Pojawia się też drugie pytanie - czy kupno tabletu graficznego pomoże mi w moich planach? :) Interesuję się kupnem Tabletu Bamboo, myślę , że na początek może być w porządku. Do 300 zł.

No tablet na pewno ci pomoże w jakimś tam stopniu..

..


  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...