Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Hosting MineCraft PixelEvil ---> Autorski Panel ---> Konkursy na FanPage !


Xskiller

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wydaje mi się aby dział Minecraft - Zarządzanie serwerem był przeznaczony do publikacji mogłeś to napisać w gł dziale mc.

Zobaczymy jak hosting wypali może kupie serwer kto to wie ;p

 

Pozdrawiam kolegę z Żor ;)

oDYVDfv.gif
Opublikowano

Cennik być może ulegnie zmianie.

 

Czekamy również na wasze propozycje co do cennika :)

 

Chcemy dzialac na rzecz Wam moi drodzy :)

gra.png

Opublikowano

Co do cennika jest on lekko przesadzony proponowałbym

  • Pixel-Iron - 75 groszy za slot
  • Pixel-Gold - 1 zloty za slot
  • Pixel-Diamond - 1,40 zl za slot
  • Pixel-Emerald - 1.80 zl za slot

​​Zmienic wyglad strony bo jest tragiczny, zle dobrane obrazki ( chodzi o header jak i obrazki od ofert ).

Opublikowano

Wysiliłeś się nad prezentacją. To widać, nawet kolorów ani obrazków nie ma. Według mnie teraz nie opłaca się robić hostingu bo są inne, lepsze, tańsze i bardziej wydajniejsze.

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Opublikowano

Styl strony jest jaki jest ale liczy się jakość.

Grafika byla by lepsza lecz nasz grafik czego sie nie da w ten sposob nazwac byl zwyklym dzieciakiem niestety pozegnal sie z nami.

 

Nad grafiką dalej co prawda pracujemy lecz teraz kladziemy nacisk na wersje mobilną i itemshopem.

 

Lepszy styl napewno sie pojawi :)

 

Co do krytyki ---> napisalem wyraznie aby napisac czego waszym zdaniem brakuje, jaki cennik by was usatysfakcjonował.

 

To czy jesteśmy gorsi od innych hostowni to sie dopiero okaże ? Nikt z Was jeszcze nie wie co mam zamiar dla Was uczynić :)

 

Wydajność serwerów ? A powiedz mój drogi skąd wiesz o naszej wydajności serwerów ?

 

Prezentacja - aaa no ok jak grafika ma być to zrobimy :)

 

Dobra, ale za krytyke tez dziękujemy - przyda sie.

 

 

Czekamy na dalsze propozycje...

gra.png

Opublikowano

słabo to widzę :\ jest możliwość uzyskania serwera testowego?

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

Opublikowano

chodzi mi o grafikę... aż się konta nie chce zakładać blee... Lecz waszym błędem jest brak możliwości przetestowania przed oficjalnym otwarciem.Jeden hosting a dokładniej lvlup.pro dał przed oficjalnym otwarciem możliwość przetestowania i były bardzo stabilne więc odrazu po wystartowaniu zakupiłem u nich serwer.Po 2 ceny
1zł za 50/mb per slot? za drogo!.Po 3 serwer testowy który jest na stronie głównej nie chce działać :\. a i jeszcze jedno gdzieś też słyszałem śpiewke o grafiku który był dzieciakiem i już został wyrzucony z teamu ;\

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

Opublikowano

Co do grafiki dalej nad tym pracujemy.

 

Właśnie kończymy wersje mobilną panelu oraz zaczynamy pisac autotski itemshop.

 

Zastanawiamy się właśnie nad wprowadzeniem testu serwerów lecz czekamy jeszcze na maszyne.

 

Co do cen, cennik ulegnie zmianie na niższą, tym sie nie martwcie.

 

Piszcie dalej czego Wam brakuje ;)

gra.png

Opublikowano

Barciol pełnoletni? Hahaha...

Jesteście firmą? Mogę prosić o KRS?

 

Po za tym niczego się nie czepiam... ale hosting nie dorówna czołówce.

Opublikowano

A czy ja pisałem że ja jestem głównym właścicielem ?

Sorry Rapiz ale nie :)

 

PixelEvil będzie współpracowało z inmą firmą tak dla wiadomości.

 

Nie dorówna ? Może tak, może nie, na razie nie wie nik ;)

gra.png

Opublikowano

Jesteśmy pełnoletnią ekipą która ma zamiar

 

otworzyć hosting MineCraft.

 

ale w ekipie jesteś :>

 

 

Ktoś kto dobrze nie potrafi rozreklamować serwera to jak ma zająć się hostingiem? Sorry Barciol, Sorry Orson, ale to nie wypali :/

Opublikowano

Mnie najbardziej ciekawi regulamin, przede wszystkim czy można by było instalować pluginy typu fake slots, w końcu na co komu 250 ramu na slot.

No i informacje odnośnie reszty podzespołów maszyny by się przydały.

 

/Edit

 

Zakaz reklamowania się, oby was moderator nie zobaczył (a zobaczy na pewno), bo zaraz będzie po temacie.

417711489342956987022.png

Opublikowano

Jaki Orson ? ...

 

Tak będzie kod rabatowy na start.

 

Moderator temat juz widzial gdyz zmienial nazwe tematu ... dziwne ...

 

Który raz jeszcze to napisze ? Napisałem ze cennik ulegnue zmianie ...

gra.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...