Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Vistorious Elise, Officer Vi oraz kilka innych zmian


Imbalanced

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Officer Vi
vi.png


Victorious Elise
elise.png

Nowy splash nocturna

Obrazek zmniejszony o 35% (800x473). Kliknij w pasek aby przywrócić oryginalny rozmiar (1215x717).
Nocturne_Splash_0.jpg

Zródło :

http://www.surrenderat20.net/2013/10/1015-pbe-update.html

Zmiany w postaciach:

Ahri :
Fox Fire ( W ) mana cost reduced to 50 at all ranks from 60.
Charm ( E ) mana cost decreased to 85 at all ranks from 90
Charm ( E ) tooltip now states it increased true damage from Orb of Deception


Nowy Ekran Logowania :
login.png

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

Taaak, Officer Vi niech zrobią jakaś serie z tymi skinami ;).

Co do logowania na moje troche dziwne

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

Dziwny splash noca, przypomina mi vipera z spider-man 3. :x

Skin do vi mierny.. ale ekran logowania fajny.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Woooow Za ten ekran logowania chyba RP kupię :3 Jednak ciekawi mnie, jak będzie z tymi postaciami i skinami, gdzie będą wyświetlane animacje.

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano

o japierdole kocham ten ekran logowania nie wiem dlaczego.

Mi to jakoś tak z dupy przypomina Skyrima ;P

 

Mhm fajny ten skin do Vi ;D

Opublikowano

splash art nocturna jest przepiękny i chyba będzie najlepszy w grze tylko szkoda, że nie ma za wiele wspólnego z nocturnem z gry.

Wiecie Gdzie Mam te wasze + i - ,?? tam gdzie światło nie dociera (domyślcie się gdzie....)

Opublikowano

Czy tylko mi nowy splash nocturne przypomina zelota z starcraft2 ?

 

 

Ogólnie spoko. Ekran logowania epicki i nowe skiny :P

 

A ten ekran logowania jakiś warcraftowy jest.

Opublikowano

Wiedziałem, żeby czekać z kupowaniem skina do Vi :D Jak dla mnie jest świetny ale jeszcze poczekam na arta

Skin do Elise ciężko ocenić

Ekran logowania boski

Opublikowano

Noc zajeb.... CHyba sobie machne go jako tapete:) fajnie gdyby lekko poprawili go wizualnie w grze bo jego oczy dziwnie lataja.

 

 

Skin eliski ujdzie. i tak nia nie bd grac ;p

u1lc.png
Opublikowano

Fajnie też officer bo mam ten skin do cait ;)

Ekran logowania spoko, ale ciekawi mnie czy będzie tam muza do champow, bo po get jinxed czekam na kolejny zajebisty utwór

 

b_560_95_1.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...