Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NoPremium][40 slotow][Tani ItemShop][Surv+frakcje]MultiCraft 1.6.4


xDising

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.picshot.pl/pfiles/222151/5b724ce4000af5554eaebd46.jpg MultiCraft

http://www.picshot.pl/pfiles/225217/Info.png

http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif TYP: Survival+frakcje

http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif Sloty: 40

http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif IP: s1.hostmc.pl:2224

http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif Potwory: Tak

http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif ZwierzÄta: tak

http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif PvP: tak

http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif Premium: nie

http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif Nether: tak

http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif BialaLista: nie


http://www.picshot.pl/pfiles/225216/Admin.png
xBezduszny, Toby1234, KrolWanderr, Captainpsycho, FREONpl

http://www.picshot.pl/pfiles/225219/pluginy.png
Aaaa, nie podamy ;D

http://www.picshot.pl/pfiles/225218/InfoDOt.png
=====> http://imageshack.com/i/1xwd5ep screen =====> http://imageshack.com/i/5bcgtkp
=========================SERWER MINECRAFT==============================
[NoPremium][NoHamachi] s1.hostmc.pl:2224
Zapraszamy serdecznie na otwarcie serwera MultiCraft
ktore nastapi dnia 14 października 2013 roku.
Oferujemy wiele trybów rozgrywki, dla kazdego cos milego.
Freebuild, frakcje, polowy*, roleplay...
Wojny klanow, wojny polow, survival, klany**...
Zapraszamy rowniez na strone internetowa: poki co w budowie
=======================================================================
*-Mapa jest podzielona na dwie polowy zarzadzane przez 2 graczy-adminow
kazda. Opiekunowie polow buduja budowle uzytecznosci publicznej, miejsca
prac (RolePlay). Co tydzien podliczani sa mieszkanci kazdej z polow,
gdzie bedzie ich MNIEJ ta polowa otrzymuje 10 minut przewagi na wojnie
nastepujacej po podliczeniu mieszkancow (wojna odbywa sie na osobnej
mapie, specjalnie do tego przystosowanej, polowy maja po 20 minut, 30
mniej liczna. Polowy szykuja sie do wojny budujac mury, schrony itp. ktora
z nich wygra - otrzyma nagrody).

**-Mapa jest absolutnie wolna do niszczenia i budowania. Gracze zaczynajacy
gre na tej mapie moga utworzyc wlasny klan i rozpoczac podboj terenow, lub
spelnic wymogi klanu i dolaczyc do innego - walczac o tereny dla wszystkich
czlonkow. Raz na tydzien przez 1 dzien znajdowane sa 2 najwieksze klany.
Walcza one ze soba na mapie-arenie i zwycieski klan otrzymuje caly teren
przegranego.

*Konkursy!- Konkursy będą co tydzień w week. (sobota)


Generator by -outi-

2mpzq4z.jpg

4vstoh.jpg

2w7p8ud.jpg

157gpkx.jpg

99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce. Nie zdejmuj ręki, już za późno. :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...