Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Trzeszczący prawy głośnik w laptopie asus


Malzahar69

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z prawym głośnikiem w laptopie ASUS K53SV. Problem polega na tym, że strasznie trzeszczy, i jeżeli dam pełną głośność na niego, to muzykę słychać bardzo cicho, ponieważ zakłóca ją jakieś trzeszczenie. Dodam, że dziś zrobiłem formata i trzeszczy o wiele, wiele ciszej. Ktoś miał taki problem lub zna jak to naprawić ? Czy to wina sprzętu czy raczej softu ? Pozdrawiam.

 

Oczywiście lewy głośnik jest w pełni sprawny i to on teraz odgrywa całą robotę.

>>>>>>b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png<<<<<<

Opublikowano

Zrobiłem tak jak mówisz. Trzeszczenie ustąpiło, ale głośnika i tak dalej nie słychać głośnika. Dodam, że minąl dzień i od razu trzeszczy głośniej niż świeżo po formacie.

>>>>>>b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png<<<<<<

Opublikowano

@ up.

L - działa dobrze

na 0 - słychać praktycznie tylko lewy głośnik i trzeszczenie lekkie z prawego

R - od wartości 1 wzwyż trzeszczenie

Przecież mówiłem, że lewy działa. Pewnie pozostaje mi kupienie nowego głośnika, którego nie mogę znaleźć, jeżeli ktoś wie gdzie kupić byłbym wdzieczny za podanie linka.

Model laptopa : Asus K53SV-SX984

>>>>>>b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png<<<<<<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...