Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowe Miasto [KM][WL][OtherDrops][AutorskiePluginy][Zycia]


TworcaSerwow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


[/img]





G%C5%82%C3%B3wne%20Informacje.gif



Strza%C5%82ki.gif Nazwa Serwera: Kwadratowe Miasto

Strza%C5%82ki.gif IP Serwera: KwadratoweMiasto.yfun.pl Albo s3.yfun.pl:20252



Podstawowe%20Informacje.gif



Strza%C5%82ki.gif Wersja Serwera: 1.6.4

Strza%C5%82ki.gif Sloty: 11 - narazie

Strza%C5%82ki.gif Rodzaj: Kwadratowa Masakra

Strza%C5%82ki.gif Typ Serwera: Dedykowany

Strza%C5%82ki.gif White-List: Tak

Strza%C5%82ki.gif Premium: Nie

Strza%C5%82ki.gif Nether: Tak

Strza%C5%82ki.gif PvP: Tak

Strza%C5%82ki.gif Zwierzeta: Tak

Strza%C5%82ki.gif Pluginy: 39 pluginow dobrze dobranych



Za%C5%82oga.gif



Wlascicielem Jest Dardeken



Dodatkowe%20Informacje.gif



Serwer jest typu KM ale wyodrebnia sie tym ze np za 2 tygodnie nie bedzie to skyblock czy coś czemu? ponieważ stać mnie na 10 takich serwerow jeszcze oraz mam jeszcze serwer Fb wzor na podanie:

Nick:

Wiek:

Ile bedziesz gral:

Czy grales na takich serwerach wczesniej:




Kliknij.png


eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano
Nick: MrNicePig

Wiek: 14

Ile bedziesz gral: Ile sięda

Czy grales na takich serwerach wczesniej: Tak

Moje Poradniki


 


Jak zwiększyć FPS ?


 


Jak Dodać Mody do MineCraft ?


 


Następny TuT niedługo =]


 


Zapraszam do zobaczenia moich Poradników ! =]

Opublikowano
Nick: Wamakaz

Wiek: 15

Ile bedziesz gral: Około 2 - 3h. Dziennie.

Czy grales na takich serwerach wcześniej: Tak, np. na Pixelowym ;)

Opublikowano
Nick: Dizzyx1999
Wiek: Zaraz 15 styknie.
Ile bedziesz gral: 2-3h dziennie.
Czy grales na takich serwerach wczesniej: Owszem, grałem.
Pytanie : Mam pytanko, czy macie ts3, miło by było gdyby można byłoby pogadac. :D
Opublikowano

Nick: Lex

Wiek: 16

Ile bedziesz gral: Z 4 godziny z 2 albo 3 różnie

Czy grales na takich serwerach wczesniej: Tak na wielu kwadratowych

Pytanie Dizzyx1999 o ts3 popieram!!

zu439g.jpg

Opublikowano

Nick:Slaxpl122
Wiek:13
Ile bedziesz gral: 3/4 h dziennie może czasami więcej .
Czy grales na takich serwerach wczesniej: Tak na wielu.

mikolaj1222.png
Opublikowano
Nick:Samjackrep

Wiek:15lat

Ile bedziesz gral:2-3 godzinki dziennie
Czy grales na takich serwerach wczesniej:Tak gralem

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

Nick:HaSaetTa

Wiek:13
Ile bedziesz gral:Dopóki net mi nie padnie :D
Czy grales na takich serwerach wczesniej: Tak

Na uj mi sygnaturka? .__.

Opublikowano
Nick: DamiX55
Wiek: 15
Ile bedziesz gral: do końca sezonu

Czy grales na takich serwerach wczesniej: ta

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Nick : Pingu

Wiek:17

Ile bedziesz gral: Jestem codziennie od 7 do 18 Potem szkola do 21 xD

Czy grales na takich serwerach : tak tylko na takich poniewaz tam gdzie jest wl sa ogary i ludzie 15 + a nie pierdolone 9-13latki,,

Opublikowano

@up, @2up, @3up, @4up, @5up, @6 up, @7 up, @8up ,@9up, @10up DODANI WSZYSCY! zapraszam do skladania zgloszen

Gdyby byly problemy pisac skype: marcindewicki lub na PW

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Nick : MrMiki_PL
Wiek:14
Ile będziesz grał: Jle bende mógł czyli sporo
Czy grałeś na takich serwerach : Tak

------------------------|

Gasman245           |

MPCForum            |

------------------------|

Opublikowano
Nick: Meno

Wiek: 14

Ile bedziesz gral: 3-4 godzinki dzienie (nauka)

Czy grales na takich serwerach wczesniej: Tak
Może jakiś ts3 by się przydał :D
Opublikowano

@Kazdy up zostal dodany kazde zgloszenie dotychczas przyjete ! :)

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano
Nick: McTal

Wiek: 15 lat

Ile bedziesz gral: Na tygodniu różnie a na weekend mam 5-6 godzin gry

Czy grales na takich serwerach wczesniej: Tak razem z Lexem xD Tak Lex ide cię gnębić xD

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano
Nick: HejterskiPL

Wiek: 14

Ile bedziesz gral: Tak z 2h dziennie.

Czy grales na takich serwerach wczesniej: Tak
Opublikowano
Nick: adx52x

Wiek: 14

Ile będziesz gral: To się okaże, jak się wciągam to gram bardzo dużo. :)

Czy grałeś na takich serwerach wcześniej: Oczywiście

Dostane się to zobaczymy, czy serwer jest fajny, jeśli tak to na pewno zostanę. :)

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...