Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Spodoba Wam Sie Nowy Typ Servera "SeaDirt" Jedyny Na Swiecie ?


mmxxl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich Serdecznie Ktorzy Wbili Na Temat


Zaczolem Robic Servera Nazwa Wymyslona SeaDirt


A Wiec Przejde Do Opisu Co Daje Ten Typ ?


Jestesmy Poszukiwaczem Skarbów


Caly Swiat Pochlonela Woda


Jedynym Miejscem Gdzie Jest Czysta Ziemia Jest Nasz Spawn


Najcenniejsza Rzecza W Tym Swiecie Jest Ziemia !


Mozemy Eksplorowac Cala Ogromna Mape ( Jak W MineZ Itp )


Szukajac Skrzyn W Ktorych Mozemy Znalezc:


Najcenniejsze Pozywienie Do Przetrwania


Naboje Do Pistoletow I Karabinow


Niewiele Surowcow



Co Dalej ?:


Bedzie Mozna Zalozyc Swoja Wlasna Plywajaca Osade


Na Ktorej Z Kolegami Mozesz Budowac Swoj Wlasny Port


Surowce Na Ta Oto Osade Zdobedziesz W Skrzyniach Na Calej Mapie



Na Mapie Sa Zbudowane Budowle NP: Opuszczony Statek. Zatoniete Miasto.


W ktorych Mozemy Znalezc Niespotykane Normalnie Przedmioty



Dodatkowo Po Zabiciu Nie Beda Znikac Nam Wszystkie Itemy One Zostaja


Lecz Kiedy Ktos Nas Zabije Otrzymuje ( Zostanie Okreslone ) Przedmiot



Mysle Ze Sie Jeszcze Rozrosnie :) Mysle Ze Na Razie Juz Sporo Tego Jest.



Proszę O Opinie Co Do Takiego Typu Jesli O Czyms Zapomnialem Przepraszam Z Gory :)



Pozdrawiam. HeadAdmin _SoSna_ !!!









+++



Chcesz Pomoc Z Serverem ?


Chcesz Byc W Administracji Servera ?



Wbij Na Ts Nexes.pl



Chcesz Byc Czlonkiem Naszej Ekipy Wbij !


signature@502084303-mmxxl123@eu@0@1@1101
Opublikowano

Pomysł fajny. Jedyne co mi się nie podoba to to, że jak umrzesz zostają itemy ;/ Powodzenia w realizacji.

Chodzi O To Z Tymi Itemami Ze Na Innych Serverach Jak Ktos Dednie Po Dlugiej Grze Konczy Grac Na Serverze U Nas Bedzie Inaczej A Zabojca I Tak Za Zabiecie Dostanie Nagrode :) Dzieki Za Odp. Pozdrawiam !

signature@502084303-mmxxl123@eu@0@1@1101
Opublikowano

Mam Nadzieję Ze Zrobie Zapowiedz Servera I Zobaczycie Screeny Z Mapy Itp Jak To Wszystko Wyglada :) Ale Dalej Prosze O Odpowiedzi Co Do Tego Czy Wam Sie Podoba. Pozdrawiam !

signature@502084303-mmxxl123@eu@0@1@1101
Opublikowano

Mam nadzieję że nie będzie jakaś słaba mapa bo wtedy nikt wam nie zagra, jak będzie tak, jak napisałem to zagram :)

 

Pozdrawiam i pomysł fajny :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...