Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][DISS] Seldek vs Marselo /REWANŻ


Seldek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: Seldek
Wyzwany: Marselo
Wstawienie prac do: do 3 dni
Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka: MPCForum
Notatka: Jest to rewanż synek. Dissuj pierwszy
Opublikowano

Myślisz, że popiszesz się w tym odwecie?

Pytanie retoryczne- możesz tu najwyżej zagrać na flecie.

Mam tu dla Ciebie kilka życiowych wskazówek,

ludzi wsparcia nie szukaj, nie potrzeba pokazówek

Poparcie straciłeś wraz z pozycją Admina

ty szukaj KidModeratorki, bo przecież rzuciła Cię dziewczyna

Jesteś niespokojny, już obgryzasz palców naskórki

przegrany ten diss, jedź lepiej do Niemiec zbierać ogórki

na Team Speak'u Łysy zajmuje nie bez powodu aż dwa sloty

starcie z nadwagą- jak siedzisz na skrzydle samolotu wywołujesz obroty

Kolo, teraz spójrz na trzeci wers i czytaj pierwsze słowa do dołu.

Jeszcze masz złudzenia, że to wygrasz? To był cios w okolice oczodołu.

Mam nadzieję, że ostatnia kuracja w Persilu dodała Ci wigoru,

bo jak będziesz dalej łysy to pomyślą, że dostałeś nowotworu

Przegrałeś ze mną teraz już dwa razy,

dostałeś w tyłek aż puściłeś gazy.

 

Pozdrawiam! ;-)

1294477714-U1.png

Opublikowano

Marselo kochany na starcie już jesteś pokonany,

Dissujesz pięknie, całkiem sprawnie, jednak o forum miało być ty downie,

Tematyka prosta jak miód dla mnie obyta,

Forum to miejsca dla mnie nie dla takiego freak'a,

Piszesz o łysych i o dziewczynę temat poruszasz,

Jednak nic Ci do tego, już w swoją drogę wyruszasz,

MPC to mój teren, zielony tu jestem i mam swoją wenę,

Atakujesz mnie na maksa, i nadal do pięt mi nie dorastasz,

Ja nie szukam cwaniaka, więc po kiego ta draka?

Mój rewanż wyjaśnia; po kiego ta farsa?

Myślisz, że jesteś śmieszny i zabawny,

Kolo już dawno dla mnie jesteś gówno warty,

To nie te lata, by zgrywać cwaniaka,

Teraz pozostaje historia i albo piszesz ją z nami,

Albo wypadasz pierwszymi drzwiami,

Zasady są proste nieskomplikowane,

Taką mam manię na życia komplikowanie,

Na MPC nie jestem 4 lata, więc nie zgrywaj wariata,

Mów mi tato, ja Cię tu wszystkiego nauczę,

Mam to we krwi, a ona ma własną duszę.

To wszystko składa się w piękną morał,

Życie to jedno, internet drugie, zapamiętaj to sobie,

I naucz się tego nim wpadniesz w głupią furię.

 

 

 

// Pozdrawiam i dziękuję za świetną zabawę. Wszystko to oczywiście żarty i żarciki. Lubimy się przekomarzać z Marselem. Jednak wiadomo, Administrator jest tylko jeden ;-)

 

Buziaczki :-)

Opublikowano

Głos na Marselo, ponieważ świetnie wykombinował z tymi pierwszymi słowami w wersach :). Jednak Seldek także nieźle, lepiej niż poprzednim razem.

Opublikowano

na Team Speak'u Łysy zajmuje nie bez powodu aż dwa sloty

: ))

 

To nie te lata, by zgrywać cwaniaka,

To ja byłem cwaniakiem :f

 

@Głos oddaje niestety na Marsela ;P

Opublikowano

Takie same poziomy - oba chujowe (chociaż sam bym lepiej nie napisał)

 

Głos na Marselo

 

@down

Tu się głosuje na dissy, a nie na buziaczki...

Opublikowano

Nie lubię Seldku jak w takie rzeczy miesza się choroby genetyczne, wyzywanie od "Down'ów", if you know what I mean.. Diss dissem, ale..

Głos na Marcela :-D

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...