Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Kod na mnożnik reputacji i gotówki


ELVINIO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prezent od Brazylijskiego Supportu z okazji Dnia Dziecka (tak mówi tłumacz xD)

ybKOrAo.jpg



7-dniowe mnożniki reputacji i gotówki.


5JCZ-2DBT-PUWM-H64C
Opublikowano

Wszystko fajnie, ale nie da się zalogować na stronę Worlda, ani aktywować kodu przez Origin. I wątpię by to było tylko u mnie. ;)

Masz rację ;) Nie tylko u Ciebie.

Ja również próbowałem wpisać kod przez origin i się nie powiodło.

Trzeba zaczekać.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Mi też raz "zaskoczyło", nie było w ogóle okienka z kodem weryfikacyjnym do wpisania i się zalogowałem.

Ale po wpisaniu kodu wyrzuciło mnie spowrotem do logowania ;c

Tak jak mówiłeś trzeba poczekać chwile :c

Opublikowano

Jak sie zalogować

 

 

WCHODZIMY W GRE ----> KRYJÓWKA -----> DOŁADUJ BOSTY ----> WYSKOCZY NAM STRONA DO PRZELEWÓW -----> KLIKAMY DOMOWY[PRAWA GÓRA STRONY] -------> i zalogowani :D

 

 

Licze na LIKE :D

 

 

@ WYPIERDALA PO WPISANIU KODU !!!!! lol ...

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Jak sie zalogować

 

 

WCHODZIMY W GRE ----> KRYJÓWKA -----> DOŁADUJ BOSTY ----> WYSKOCZY NAM STRONA DO PRZELEWÓW -----> KLIKAMY DOMOWY[PRAWA GÓRA STRONY] -------> i zalogowani :D

 

 

Licze na LIKE :D

 

 

@ WYPIERDALA PO WPISANIU KODU !!!!! lol ...

No se zobacz czy zalogowani.

 

Jak chce podać kod do zostaje wyj*bany. :)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Logowanie przez Facebooka działa, tylko potem jak klikniesz jakąś zakładkę to Cię wywali.

Damy kod, ale nie pozwolimy go wpisać - World Logic

to nie wina origin, że mają tyle graczy ;P jest obciążona strona.

93988298266825447943.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...