Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

= # xMiners.pl # = [Z] [1000 SLOTÓW] [AUTORSKIE GILDIE] [PRZEJŚCIA MIĘDZY SERWERAMI] [SYSTEM RANKINGU] [GENERATOR MAPY] [YOUTUBERZY]


xRisen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe co z tego wszystkiego wyjdzie..... Pewnie to samo co z MineGold'em... Prawie żadnego Administratora nigdy niema. Gracze reklamują swoje serwery i chuj.

Opublikowano

To bedzie survival czy Hardcore ? :D

Bedzie Nether na start ?
Bedzie red stone dzialal i roslinki rosnac ?
System dropu jaki jest ?
Jakie bede cuboidy gildii , i czy bedzie jak na skkf'ie z ucbem ze sie nie powieszka czy jak MCHC sie powieksz ? :

Opublikowano

@UP :
Cześć,

 

Serwer jest typu Survival. Netheru nie będzie na start, będzie po tygodniu, czerwony proszek będzie działać, roślinki również będą rosnąć, dropy będą takie jak u SKKF, oraz zależny od poziomu doświadczenia gracza. ;-)

Cuboidów nie będzie się dało powiększać.

Kończę główną stronę, po jej ukończeniu bierzemy się za pisanie sklepu SMS, potem kontynuuję tworzenie samego serwera. :-)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Dziękuję za opinię. :)

Serwer weryfikacyjny od strony technicznej skończony w 100%. Autoryzacja kont działa, wprowadzamy jeszcze kilka poprawek. ;-)
Przy okazji Radek pracuje jeszcze przy stronie, póki co tak to wygląda: xxxx

Opublikowano

Kiedy można spowdziewać się startu serwera bo już długo to trwa i czy możemy zobaczyć postępy w przygotowaniach?

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

zrób 1 porządny serwer który będzie stał przynajmniej 2 miesiące. robisz z 2-3 serwery miesięcznie które upadają po tygodniu...

nie polecam.

@down. to się nie powtarzaj. każdy twój serwer to gówno na kasę i tyle.

powiedz mi jacy yt'berzy tam będą? jacyś sławniejsi czy 100 widzów ?

1000 slotów? no może i będziesz tyle miał ale nie wytrzyma nawet 100 osób na serwie.

autorski plugin na gildie? oho, ciekawie..

Opublikowano

Kolejny serwer robisz, który opuścisz po 3-4 dniach ze względów osobistych, a za tydzień wystartujesz z nowym? Ile razy ten scenariusz powtórzyłeś, sześć? Walisz ludzi w kakao i tyle...

.

Opublikowano

Polecam serwer, zapewne ogarnięte pluginy i skrypty. Wszystkie serwery Risena (Avaterysa) wyglądają estetycznie, bez bugów i poprostu zajebiście. Nic dodać nic odjąć poprostu jedno wielkie cudo.

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...