Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak się pozbyć napisu


Kirito.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wgrałem wczoraj Win 8.1 Pro i jako jedną z wielu wkurzających rzeczy jest ten napisz w dolnym rogu ekranu

Wiecie jak się go pozbyć?

Do tego jak instaluję sterowniki z płyty głównej pod ten system, to mi wywala taki komunikat:

Jakieś pomysły?

post-320491-0-95150700-1381568597_thumb.png

436951440626370320491.png

Opublikowano

Może faktycznie twój komputer nie obsługuje tego czego wymaga Windows 8.1.

 

U mnie WIndows 8.1 Pro śmiga. Tutaj raczej ciężko będzie moim zdaniem coś ugrać. Możesz spróbować wgrać jeszcze raz może się coś naprawi.

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Tylko ciekawe czego mój sprzęt nie obsługuje, już prędzej ta winda nie obsługuje mojego sprzętu...

No nic, poczekam jeszcze na inne propozycje, może komuś coś wpadnie do głowy, win na 100% dobrze zainstalowany, z pendrive wgrywałem, wszystkie aktualizacje są i jedyne co to przy tej wstępnej konfiguracji odznaczyłem wszystkie pierdoły typu aktualizacje zabezpieczeń do IE, bo tego nie używam i jakieś Windowsowskie funkcje lokalizacji mojego komputera i ochrony, bo od tego mam innego antywirusa.

436951440626370320491.png

Opublikowano

 

Windowsowskie funkcje lokalizacji mojego komputera i ochrony, bo od tego mam innego antywirusa.

 

 

Sprobuj wgrac z windowsowymi antywirusami itp.

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Opublikowano

Próbowałeś wyłączyć w BIOSie funkcję SecureBoot i uruchomić ponownie kompa?

 

Możliwe też że po oficjalnym wydaniu problem zniknie.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Nie umiem znaleźć w BIOSie tej opcji, a jak załączyłem opcję np szybki rozruch, to mi wywaliło komunikat, że moja karta graficzna nie wspiera tej funkcji, czy coś w tym stylu :P
I po co ja instalowałem tę 8? Mogłem dalej siedzieć bez problemów na 7...
Do tego ten system potrafi się zwiesić na przełączaniu kart w firefoxie- jednym słowem żenada.

post-320491-0-15353200-1386601098_thumb.png

436951440626370320491.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...