Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

M1 I M2 Bez Lagów - Reszta Lekkie Lagi - Portmap Osobne Porty


carbonik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Czy ktoś umie zrobic antlantyde, v1,v2,pustynie, doline itd na osobnym porcie w portmapie? bo m1 i m2 są na osbnych portach i nie ma lagów.. jak wejdziesz do doliny itd to kicka laguje itd.

Kto wie jak to zrobic?

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

nie kumasz.. chinski port jest w ogole lepszy a po 2. pustynia,dolina itp jest na jednym porcie 13061 pozostale mapki są każda na osobnym porcie. mysle ze to jest wina tego ze wszystkie mapki są wewalone w ten jeden port ktory nie wytrzymuje. moze przepustowosc portow.. nie wiem

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Chiński port jest lepszy? Lepszy w tym, że wszystko w niezrozumiałym języku? (:

Weź porty z spolszczonego i wklej do chińskiego.. Ale filozofia..

regl.png

Tak userzy MPC dbają o regulamin! ^^

Co kryje spoiler?

 

Jeszcze troszke!

Zaraz będzie koniec.

Żartuje!

Prawie już prawie!

iiii....

Chciało Ci się klikać? o_O

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nadal widzę że nie kumacie ocb... nie ważne czy chinski czy polski: w portmapie jest port 13061 który utrzymuje pustynie,doline,v1 itd itd. a np M1 i M2 stoją na osobnych portach i lagów nie ma. w portmapie na tym porcie 13061 są tak ogromne transfery a np. reszta stoi i jest napisane że zużycie 0 0 0 0 0 wszędzie.. I tu jest moje pytanie jak je uruchomic - mimo tego sie świecą sie na zielono.. może jakies przekierowania...

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...