Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Galeria] GGOGO plata w 2 tyg. dam radę?


UnnammeD.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pamiętam jak jakieś 3tyg temu grałem z tobą jakoś w silverze II (ty byłeś silver 5 i się trochu zdziwiłem, bo graliśmy z goldami :D) czy cuś :D Wtedy miałeś jaxem w/l 9/0 chyba ;)

 

Powodzenia.

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Pamiętam jak jakieś 3tyg temu grałem z tobą jakoś w silverze II (ty byłeś silver 5 i się trochu zdziwiłem, bo graliśmy z goldami :D) czy cuś :D Wtedy miałeś jaxem w/l 9/0 chyba ;)

 

Powodzenia.

 

dzięki, nick? ;p

 

może skojarzę sobie coś

Opublikowano

dzięki, nick? ;p

 

może skojarzę sobie coś

 

Costuch, z tego co pamiętam na midzie grałem lux albo fizzem ;P

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Kolejny piękny meczyk:

 

 

win:

 

 

43us.png

 

 

 

lose:

 

 

dcge.png

 

 

 

win:

 

 

 

12bz.png

 

 

a no i pozdrowienia dla pro kiki junior, przyjaciela z klasy, i kolegi do duo

 

 

win:

 

 

 

n4mq.png

 

 

Opublikowano

ref :P

 

@up przeciwnik napisał:

 

 

omg not ban Vayne, what a noob...

 

 

corki mnie jechał na początku ale potem, padał na muchy

 

 

(testowałem

sida's

) i ch*jowy był jak grałem 1 raz, spacja, odpala ulta, nie wiadomo po co, bije zawsze inny cel, i don't care, z E trafia 3 na 5 razy...

Opublikowano

Qualited for series!

 

 

 

 

7vhd.jpg

 

 

 

 

 

F5!

 

farma ukryta słaba bo gangi były ciężkie od Lee i chodziłem na mida.

 

Caitlyn płakała, bo nigdy nie dostała ulta od Shena, i nie umiała zrobić tej opaski na usunięcie cc'ków, tf walił żółtą kartą, ja doskakiwałem ze stunem używałem botrk i GG WP <3

Opublikowano

2nd win:

 

3r4k.png

 

 

jutro dokończe platyne, bo teraz jakoś lagi mam :)

 

i tej przegranej nie pokaże bo grać mi się nie chciało z takim kurewskim do chuja pana teamem, zgadnijcie dlaczego?

 

bo premade bot był :) ( i wyszedłem z gry, bo bardziej nie chciałem się wkurzyć)

 

pozdrawiam kolegę diamond 1 , doszedł w 2 tygodnie od unrankeda :)

 

@edit

 

diamonda będę tryhardował, bo zrobię nocke z soboty na niedziele.

Opublikowano

Dość że flash i tp to i win - zapomniałeś napisać ty for carry guys °-°

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Dość że flash i tp to i win - zapomniałeś napisać ty for carry guys °-°

 

tp bo pushowałem chuja robiłem, ale FARMA JEST EPICKA!!

 

nie carry, bo wlatywałem w ezreala, odpalałem ulta, botrk i gniła suka w piekle.

do tego pod koniec focusowali mnie na ulcie :C

 

i jeszcze w 25 minucie dive robili pod 2 wieżami

 

ALE VANOSH

 

MNIE PRZYNAJMNIEJ KTOŚ KIERUJE! A NIE JAK U CIEBIE STATY 0/9 MAJĄ :D

Opublikowano

tp bo pushowałem chuja robiłem, ale FARMA JEST EPICKA!!

 

nie carry, bo wlatywałem w ezreala, odpalałem ulta, botrk i gniła suka w piekle.

do tego pod koniec focusowali mnie na ulcie :C

 

i jeszcze w 25 minucie dive robili pod 2 wieżami

 

ALE VANOSH

 

MNIE PRZYNAJMNIEJ KTOŚ KIERUJE! A NIE JAK U CIEBIE STATY 0/9 MAJĄ :D

co zrobisz.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

YEA BICZESZ!!!

 

 

PLATYNOWE PLEJSY <333

 

 

5qer.jpg

 

 

 

kolega niestety był w przeciwnej drużynie i przegrał bo miał vayne w jungli (screen)

 

Staty corkim:

 

6:0

 

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...