Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Galeria] GGOGO plata w 2 tyg. dam radę?


UnnammeD.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po 2 tygodniach ciężkiej pracy, (tzn stracone 3 serie przez bobów) właśnie nadszedł ten dzień, że doszedłem do GOLDA!

 

 

 

 

 

j0ii.png

 

 

 

 

Najlepsze na końcowych stronach!

Opublikowano

Cytat

Jak tak paczam na twoje mecze to rzeczywiscie masz szanse na platyne. Dobre buildy, dużo asyst ( nie charci się na kille ) Powodzenia!

dziękuje za wsparcie!

 

a tutaj kolejne ss jak obiecałem, przegrywalem praktycznie przez brak komunikatu się z teamem, ja poszedłem odpushować topa a oni chcieli bronić wieży 4v5 no i przegraliśmy, raz faktycznie sam feedowałem yi w jungli 1/8 gdzie zaraz screen będzie, ale jakoś niewiedziałem kogo wybrać w jungli.

 

 

 

1.

 

rdoh.png

 

 

2.

 

6xd8.png

 

3.

 

ugwd.png

 

4.

 

jero.png

 

 

5.

 

06zw.png

 

(tutaj jakoś mi nie wyszło obcykanie z supem, i tam troche nieogarnalem pozycji bo byla przerwa tydzien.

 

@edit

 

2nd game of support:

 

dpig.png

 

 

z kim ja gram?: (bonus)

 

o8r8.png

Opublikowano

Nie wbijesz niestety :( Ja wbiłam jakiś czas temu tego golda, mam aktualnie Golda II - 100 punktów, czyli promocję. Raz już spadłam, ale powinnam zdążyć wbić tą platynę. W Twoim przypadku jest to prawie niemożliwe..

Opublikowano

To, że wy nie wbiliście to nie znaczy, że autor nie wbije

Masz mało gier, prawdopodobnie duże mmr, pewnie będzie przerzucać cię o 2 dywizje

Jak będziesz utrzymywał poziom i grał trochę gier do końca sezonu to myślę, że dasz radę

No, ale to już zależy tylko od Ciebie ;]

WhatShouldIDo.png

Opublikowano

Raczej nie utrzyma Ci się aż tak wysokie LP za winy do samego końca, kolega w pare dni zrobił z goldu V gold I i jego 30 lp za win zamieniło się w 5, mimo że ma bardzo dobre mmr. Chwilowo siedzi i męczy się z tym ^^

 

Ale powodzenia, jeśli będziesz dostawać po tyle i grać na tym poziomie co teraz, to może dasz radę.

LoL Platinum noob | osu! #39k | http://youtube.com/user/DelterYT

Opublikowano

serie do golda III:

 

Quality for series:

 

 

 

 

gwkc.png

 

 

 

 

farma nie na poziomie, bo oddałem fb dla ahri :D(telefon) potem afkowałem, potem znowu 5 min afk...

 

1st win:

 

 

 

pu7x.png

 

 

Opublikowano

Nie pisz kilka postów pod rząd ... ;)

 

@top

 

Masz szansę,jeśli radzisz sobie z dobrymi statami w goldzie IV to powodzenia.


 

Opublikowano

Gold III chłopaki :) przeskok o dwie dywizje jak zwykle :), żadnego g4 nie witałem , i witać nie miałem zamiaru! jak również g2

 

 

 

1xz7.png

 

moje mmr jakby ktoś pytał:

 

g9ej.jpg

 

 

anyway, ide do diamonda w sezonie IV

 

prosiłbym o komentarze [*]

Opublikowano

ci co ściskali dupcie że nie wyjdę:

 

z Golda III do Golda I :

 

n4u7.jpg

 

p.s

 

diamonda wbijać nie będę :) zostawiam to na next season , czyli challenger.

Opublikowano

Gratki ja się męcze w g5 mmr mi spadło strasznie bo dostaje po 17-20 pkt a odejmuje po 15-17 Wbijam serie i nagle dostaje jakiś debili co pierwszy raz gre odpalalili. Euw czy Eune?

 

 

W sygnaturce piszę, ale napiszę dla Ciebie

 

 

EUNE.

Opublikowano

coś nie idzie :/ Wyskakuje mi : Unregistered summoner in OP.GG. Check spell!

 

EUW: Gustaffo :/

 

 

Ach... musze mieć 5 rozgrywek rankingowych w ostatnich 10 meczach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...