Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2PL - Które konto wybrać ?


· Nakou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki dylemat ponieważ mam dwa fajne konta na Metin2PL i nie wiem na którym grać :)

 

Pierwsze konto ( Agronas s9 )

 

Wojownik Body

Lv. 90

Skille ( Aura P / Wir P / 3-Stronne P / Szarża G3 / Berserek G1 )

Języki M1 / Poli P / Dowodzenie G1 / Górnictwo M1

Biolog 24/50 Notek

8 Questow na postaci

Na tym samym serwerze mam buffa 75 lv Skille G2-3

Nick postaci xXchelseaXx

 

 

Drugie konto ( Etaor s15 )

 

Wojownik Body

Lv. 91

Skille ( Aura P / Wir P / Szarża P / 3-Stronne G6 / Berserek G1 )

Biolog skończone Notki

Języki M1 / Poli P / Dowodzenie 2 pkt

Tylko 3 Questy na postaci

Postać tak kozacka że bez eq w mieczyku na 1 lv +9 składam 70 levele

Nick postaci - GPRS

 

NA OBU POSTACIACH JEST PORÓWNYWALNE EQ

 

CO WYBRAĆ ?

 

*LAJKI ( DLA WBRANYCH OSÓB ) :D

39224706187380304474.png



DISS - Nakou vs Mastick ( MODERATOR )


www.mpcforum.pl/topic/1056037-diss-nakou-vs-mastick/


Opublikowano

Wybierz pierwszą, nick "Chelsea". <3

 

Nie no, masz buffa ze skillami G, co bardzo Ci pomoże przy expieniu, dropieniu itd. Moim zdaniem eq jest do zrobienia w szybkim czasie, a buffa wyexpić+ skille- to już nie bajka. Jeszcze raz- wybierz opcję nr 1.

113331483371297180698.jpeg

Opublikowano

Graj tam gdzie masz bufa. P.S jak wojo bardziej do expa niż do pvp to zostaw berserk na g :)

 

Graj tam gdzie masz bufa. P.S jak wojo bardziej do expa niż do pvp to zostaw berserk na g :)

Opublikowano

Mimo Waszych odpowiedzi za które z całego serca dziękuje :D i nagradzam lajkiem

Postanowiłem grać wojem 91 na s15

dobije 92 i zrobie badania u payonga

eq zawsze można wydropić na allegro :)

 

buffa tak samo :)

 

 

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA.

GPRS


GRAM PRO ROBIE SOLO



15510283694560869204.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...